طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

امروزه بسیاری از افراد برای راه اندازی کسب و کار خود و بدست آوردن درآمد زیاد به سمت طراحی سایت فروشگاهی آمده اند. همچنین موارد زیادی هم بوده اند که علی رغم داشتن کسب و کار سنتی و یا فیزیکی مجبور شده اند که برای بقا به سوی فروشگاه‌های اینترنتی کوچ کنند.

برخی از این افراد فروشگاه و مغازه‌های خود را حفظ کرده و به سراغ طراحی سایت فروشگاهی آمده اند. اما برخی دیگر حتی مجبور به حذف فروشگاه سنتی خود بوده اند و تمرکز خود را کاملا بر ایجاد یک فروشگاه اینترنتی قوی قرار داده اند.

در ادامه برخی از دلایل اهمیت و ویژگی‌های داشتن یک سایت و فروشگاه اینترنتی را برای شما بررسی می‌کنیم. در نهایت نیز روسی مطمئن را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید از این بستر بهترین استفاده را ببرید.

دلایل اهمیت سایت فروشگاهی

احتمالا شما هم متوجه شده‌اید که اینترنت تبدیل به جزئی جدا ناپذیر در زندگی انسان‌ها شده اند. هرچند سرعت رشد اینترنت در جهان با سرعت آن در کشور ما قابل مقایسه نیست؛ اما باز هم می‌توانیم ضرورت استفاده از فروشگاه اینترنتی را درک کنیم. 

زیرا همانطور که گفتیم افراد زیادی رو به استفاده از این بستر آورده‌اند. پس لازم است با موج ایجاد شده همراه شویم تا در آن غرق نشویم.

اگر بخواهیم از دید آمار و ارقام نیز به این موضوع بپردازیم همگی صحبت‌های ما را تایید خواهند کرد. برای مثال روزانه هزاران میلیارد جستجو در سطح اینترنت اتفاق می‌افتد که نمی‌توان به سادگی از آن چشم‌پوشی کرد. 

از طرفی هر روزه نیز بر این تعداد افزوده می‌شود. چراکه همه ی انسان‌ها از جمله خود ما نیز به عنوان ساکنین این کره ی خاکی از این قابلیت درحال استفاده گسترده هستیم.

بد نیست بدانید که امروزه 86٪ از مشتریان کسب و کار‌ها برای یافتن آدرس مغازه‌ها و فروشگاه‌ها از اینترنت کمک می‌گیرند. همچنین 72٪ از مصرف کنندگان، خود بیان کرده اند که اولین راه برای جستجو و تحقیق درمورد فروشگاه‌ها و کسب و کار‌ها استفاده از اینترنت می‌باشد. 

درضمن 29٪ از همین مصرف کنندگان حداقل یک بار در هفته اقدام به بررسی یک کسب و کار در اینترنت می‌نمایند.

همانطور که دیدید آمار و ارقام نیز موضوع گفته شده توسط مارا تایید می‌کنند. پس احتمالا تا به اینجا ضرورت ایجاد یک فروشگاه اینترنتی را درک کرده اید. اما بحث در اینجا خاتمه نمی‌یابد. 

بلکه ویژگی‌ها و دلایل خیلی زیاد دیگری نیز وجود دارد که ما قصد داریم به چند مورد دیگر نیز بپردازیم تا شما عزیزان نسبت به تصمیمات آتی خود اطمینان کافی داشته باشید. در ادامه برخی از دلایل اهمیت فروشگاه اینترنتی را بیان می‌کنیم:

1-اتوماتیک کردن فرایند بازاریابی و فروش

به کمک ابزارهای مختلف می‌توانید پروسه و روند بازاریابی و فروش خود را ساده تر کنید. از آن مهم تر این که شما با این ابزارها می‌توانید روندها و سناریو‌های مختلف خرید و فروش خود را اتوماتیک و خودکار کنید. 

یعنی نسبت به فروشگاه‌های فیزیکی و سنتی وقت و انرژی کمتری را برای این موارد در نظر بگیرید. در نتیجه می‌توانید این اوقات اضافه را به گسترش کسب و کار خود اختصاص دهید.

2- آسان سازی تصمیم گیری

شما با داشتن فروشگاه اینترنتی ابزارهای مختلفی را در دسترس خواهید داشت که آمارها را به شما نشان خواهند داد. این ویژگی قطعا با این دقت در فروشگاه‌های فیزیکی قابل استفاده نیست. 

چرا که آمار و ارقامی که شما در اینترنت مشاهده خواهید کرد شامل ریزترین و باجزئیات ترین موارد خواهد بود. طبیعی است که اگر داده ها و اطلاعات دقیقی در اختیار شما باشد تصمیمات دقیق‌ تر را می‌توانید خیلی راحت تر بگیرید.

3- مشتریان خیلی زیاد

دقت کنید که در فروشگاه سنتی و در مغازه‌ها مشتریان شما محدود به همان محله و یا شهری هستند که در حال فعالیت هستید. این گسترده نهایتا می‌تواند شامل شهر‌های اطراف باشد. 

اما فراموش نکنید که سایت فروشگاهی شما در بستر اینترنت قراردارد. از طرفی نیز تمام افراد دنیا توانایی استفاده از این بستر را دارا می باشند. به همین دلیل مخاطبین و مشتریان فروشگاه شما به طرز شگفت انگیزی افزایش خواهند یافت.

4- عقب نماندن از رقبا

از ابتدای این مقاله چندین بار گفته ایم که روز به روز بر تعداد فروشگاه های اینترنتی افزوده می‌شود. شما عزیزان نیز اگر قصد رقابت و همچنین پیشرفت داشته باشید باید از این موقعیت فراهم شده نهایت استفاده را ببرید. 

چرا که اگر روزی این اقدام شما به عنوان پیشرفت و جلو افتادن بود،‌ اما امروزه به معنای عقب نماندن از سایر رقبا و جلوگیری از شکست خواهد بود.

5- سرعت بالاتر و کارامدتر

با سایت فروشگاهی، شما چه فروشگاه و مغازه داشته باشید و چه نداشته باشید، سرعت رشد بالایی را تجربه خواهید کرد. علاوه بر آن اگر هوشمند عمل کنید این سرعت نه تنها باعث کاهش کارامدی و عملکرد شما نخواهد شد بلکه فروشگاه شما را کارامد تر خواهد کرد.

در نتیجه می‌توان گفت که اگر شما کسب و کار محلی و کوچکی را دارید و یا کسب و کار شما بین المللی نیست، اما می‌توانید از این طریق روی آن سرمایه گذاری عظیمی را انجام دهید. اما دقت کنید که منظور از سرمایه گذاری این نیست که به سرمایه ی زیادی نیاز دارید. 

چرا که عملا ایجاد این فروشگاه ها نسبت به راه اندازی فروشگاه سنتی و فیزیکی به سرمایه ی خیلی خیلی کمتری نیاز دارد. ما نیز در نوروب به همین دلیل خدمات مقرون به صرفه ای را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که می‌توانید به راحتی و با اطمینان کامل از آن‌ها استفاده کنید.

جهت سفارش و مشاوره ی طراحی سایت فروشگاهی لطفا با شماره 09010566188 یا با واتساپ این شماره تماس بگیرید.

راه های ایجاد سایت فروشگاهی

راه های زیادی برای طراحی سایت اعم از ایجاد سایت فروشگاهی وجود دارد. برخی افراد برای ایجاد فروشگاه اینترنتی خود از شبکه های اجتماعی استفاده می‌کنند. اما کار عاقلانه ایجاد سایت است. چرا که ماندگاری و اعتبار بیشتری را خواهد داشت.

از این رو برخی افراد تصمیم می‌گیرند تا خود دست به یادگیری و طراحی سایت بزنند. این کار می‌تواند خوب باشد؛ اما اگر بحث زمان را در نظر نگیریم!

بدون شک زمان زیادی لازم است تا یک فرد که قصد راه اندازی یک فروشگاه را دارد بتواند به طراحی یک سایت مسلط شود. همچنین ممکن است توان استفاده از تمام ابزار‌ها را نداشته باشد. 

در ضمن در زمان برخورد با مشکل ممکن است دانش لازم جهت رفع مشکل را نداشته باشد. پس افرادی که قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارند چه کاری را باید انجام دهند تا به یک سایت مناسب برای خود داشته باشند؟

باید عرض کنیم که امروزه افراد زیادی هستند که علم و توانایی لازم جهت ایجاد سایت و کمک به سایر افراد را برخوردار هستند. پس خیلی مقرون به صرفه تر است اگر که شخصی تصمیم بگیرد وظیفه ی طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی خود را به این افراد واگذار کند.

ما نیز روش دوم را به شما عزیزان پیشنهاد می‌دهیم. از این رو تیم نوروب بخشی را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا بتوانید با خیالی آسوده طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی خود را به متخصصان این شرکت بسپارید.

امکانات طراحی سایت فروشگاهی نوروب​

قطعا اگر تا به اینجا مارا همراهی کرده اید جدیت شما برای ایجاد سایت زیاد می‌باشد. اما توصیه می‌کنیم عجولانه تصمیم نگیرید.

نوروب خدمات و ویژگی‌هایی را برای سایت‌های فروشگاهی خود در نظر می‌گیرد که هر سایت فروشگاهی لازم است از آن‌ها برخوردار باشد. درنتیجه ویژگی‌های آن را مطالعه کنید تا نسبت به تصمیم خود مبنی بر سپردن ایجاد فروشگاه اینترنتی خود به نوروب بیش از پیش اطمینان حاصل کنید.

ویژگی و امکانات گسترده سایت فروشگاهی:

سیستم سبد خرید

دسته بندی محصولات

قابلیت اتصال به درگاه بانکی     

اطلاع از خرید به صورت ایمیل

طراحی سایت ریسپانسیو

قابلیت ثبت نظر

امکان مقایسه محصولات

امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس ویژگی های دلخواه

روش های خرید و ارسال

مدیریت حساب های بانکی 

لیست علاقه مندی ها

حساب مجازی

مدیریت سفارش ها و پرداخت ها

برنامه چاپ خودکار سفارش

یکسان سازی با برنامه حسابداری و انبار داری

امکان اعمال تخفیفات

مدیریت واحد های پولی

سیستم b2b

امکان درج قیمت متفاوت برای نوع خاصی از مشتریان 

و امکانات بسیار زیاد و گسترده دیگر …

جهت سفارش و مشاوره ی طراحی سایت فروشگاهی لطفا با شماره 09010566188 یا با واتساپ این شماره تماس بگیرید.

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

همین حالا سفارش دهید!

تا به اینجا سعی کرده ایم تا تمام موارد و سوالات پیرامون ایجاد سایت فروشگاهی را برای شما عزیزان بررسی کنیم. شرکت نوروب نیز به خوبی به اهمیت این موضوع واقف است و شرایط فوق العاده ای را برای شما عزیزان فراهم کرده است. 

در نتیجه هر چه زود تر برای موفقیت و پیشرفت کسب و کار و شرایط زندگی خود باید اقدام کنید. برای سفارش فروشگاه اینترنتی خود می‌توانید با شماره 09010566188 ارتباط برقرار کنید.