معرفی ربات تبلیغات در واتساپ به همراه روش های تبلیغاتی

تبلیغات در واتساپ یکی از پر بازده ترین روش های تبلیغات کسب و کار های کوچک و بزرگ می باشد. واتساپ یکی از پیامرسان هایی است که برخلاف تلگرام فیلتر نیست، قابلیت های فراوانی دارد و کار با آن راحت است. همه این دلایل افراد را بیش از پیش به سمت کار با واتساپ سوق داده است. تعداد بالای کاربران این پیامرسان در ایران و سراسر دنیا، آن را به بستری مناسب برای تبلیغات تبدیل کرده است که علاوه بر دسترسی به تعداد زیادی از افراد، امکان بازاریابی سریع و کم هزینه را نیز فراهم آورده است.

با این تفاسیر شاید با خود گمان کنید که تبلیغات در واتساپ به سادگی ارسال پیام به یک دوست یا آشنا است که به طور روزمره انجام می دهید، اما برخلاف تصور عموم، به دلیل محدودیت ها و قوانینی که واتساپ دارد، بازاریابی از طریق واتساپ به سادگی ممکن نیست و نیاز به ابزار مناسب دارد. تیم نور وب راه حل هایی به شما ارائه می دهد که این محدودیت هارا رفع می کند و کاربران زیادی را تبدیل به مشتری شما می کند. پس با ما همرا ه باشید.

تبلیغات در واتساپ به چند روش امکان پذیر است؟

 

برای معرفی کسب و کارتان به افراد بیشتر از طریق پیامرسان واتساپ به دو روش ممکن است:

 1. ارسال تبلیغات در گروه های واتساپی
 2. ارسال تبلیغات به چت خصوصی کاربران واتساپ

وقتی پیام تبلیغاتی خود را به گروه های واتساپی ارسال کنید غالبا پیامتان در میان پیام های ارسالی دیگر اعضا به گروه مورد بی توجهی قرار گیرد. واضح است که ارسال پیام به چت خصوصی روش موثرتر و پربازده تری است زیرا افراد به پیامی که در چت خصوصی خود دریافت می کنند همواره توجه ویژه ای نشان می دهند و همیشه آن را می خوانند.

واتساپ اجازه ارسال آزادانه و نامحدود پیام انبوه به چت خصوصی افراد را نمی دهد. در ادامه توضیح میدهیم که واتساپ چگونه مانع تبلیغات در این فضا می شود و راه حل هایی برای رفع محدودیت های تبلیغات در واتساپ ارائه خواهیم داد.

چالش های تبلیغات در واتساپ

 

 1. دشوار و زمانبر بودن ارسال پیام در تعداد انبوه (بصورت دستی)
 2.  محدودیت در تعداد پیام‌های ارسالی در هر روز (با یک خط)
 3. احتمال مسدود و غیرفعال شدن اکانت
 4. تهیه بانک شماره تبلیغاتی

بررسی چالش های تبلیغات در واتساپ

دشواری ارسال دستی تبلیغات در واتساپ

 

از مهم‌ترین مسائل آنستکه چطور باید برای تعداد زیادی کاربر واتساپ، تبلیغات ارسال کنید؟ ارسال تبلیغاتبا اکانت اصلی شما و به صورت دستی می‌توان گفت کار سخت و بسیار وقت گیر میباشد. برای برطرف کردن این مشکل باید از ابزار هایی استفاده کنید که تبلیغات در واتساپ را بصورت خودکار انجام دهد. ابزارهای اتوماتیک نظیر ربات تبلیغات در واتساپ به سادگی میتوانند پیام شما را به انبوهی از کاربران بفرستد، بدون این که شما دخالتی در این کار آن داشته باشید. در نتیجه راه غلبه بر چالش اول استفاده از ربات ها میباشد. در ادامه همین مطلب ربات تبلیغات در واتساپی مخصوص این کار را به شما معرفی خواهیم کرد.

محدودیت در ارسال تبلیغات روزانه

 

ارسال پیام انبوه در واتساپ برای چت خصوصی، محدودیتی ا‌ست که واتس‌اپ برای تعداد پیام‌های ارسالی در یک روز، درنظر گرفته است. شما نمی‌توانید با یک شماره در یک روز به بیش از 100 نفر پیام ارسال کنید.

روش های غلبه بر مجدودیت روزانه ارسال تبلیغات در واتساپ

 

روش اول) ارسال پیام به افراد آشنا

اولین راه حلی که برای عبور از این محدودیت، ارسال پیام به کسانی که قبلا در واتساپ با آنها چت کرده اید، است. در این روش محدودیتی برای ارسال پیام ندارید و روزانه می توانید به هر تعداد دلخواه از مخاطبان و افراد آشنا پیام بفرستید.

روش دوم) استفاده از چندین خط برای ارسال پیام به افراد ناشناس

اگر بخواهید این محدودیت تبلیغات واتساپ را دور بزنید و روزانه به تعداد بیش از 100 نفر غریبه پیام ارسال کنید، کافیست چند خط مجازی و یا واقعی تهیه کنید و به وسیله آنها تبلیغات خود را انجام دهید.

بدین ترتیب می توانید روزانه با هر خط خود، به 100 نفر پیام ارسال کنید و برای مثال اگر 10 خط داشته باشید می توانید در هر روز به 1000 نفر غریبه پیام بفرستید که برای بازاریابی و تبلیغات، تعداد بدی نیست. البته عدد 10 فقط یک مثال است و شما میتونید هر تعداد که میتوانید خط تهیه کنید و تعداد ارسال های روزانه را افزایش دهید.

 

احتمال بلاک و ریپورت شدن اکانت

 

زمانی که در واتس‌اپ برای افراد ناشناس پیام ارسال میکنید، آنها در پایین صفحه پیام خود، دکمه ای تحت عنوان Report as Spam مشاهده خواهند کرد که با فشردن آن، می‌توانند شما را به عنوان مزاحم گزارش دهند. هرچه تعداد این گزارش‌ها برای اکانت شما بیشتر شود، احتمال مسدود شدن و غیرفعال شدن حساب واتساپ شما نیز بیشتر می‌شود.

تهیه بانک شماره موبایل

 

برای ارسال پیام تبلیغات در واتساپ، بهترین روش این است که به افراد زیادی پیام ارسال گنید. از آنجاییکه تعداد افراد بالاست، طبیعتا این افراد مخاطبین شما نخواهند بود و ناشناس هستند. بنابراین این که چطور شماره‌ی این افراد ناشناس را به دست آورید و به آنها پیام بفرستید؟ 

روش های تهیه شماره برای تبلیغات در واتساپ

 

 • استخراج شماره اعضا از گروه های واتساپی
   شما می توانید با استفاده از ربات تبلیغات در واتساپ، شماره تلفن تمامی اعضای هر گروه واتساپی را استخراج کنید. نوروب با استفاده از رباتی که به شما ارائه میدهد شما شماره تماس تمامی اعضای هر گروه واتس اپی را می توانید استخراج کنید. این کار موثرترین شیوه برای تهیه بانک شماره تبلیغاتی است زیرا اگر گروه های واتساپی مرتبط با کسب و کار خود را گوگل کنید و اعضای این گروه ها را استخراج کنید، به لیستی از شماره موبایل افرادی دست می یابید که همگی به حوزه کاری شما علاقمندند و مخاطب هدف بیزینس شما محسوب می شوند.
 • استخراج شماره تلفن کاربران از سایت های آگهی
   شما می توانید شماره‌ی افراد را از سایت‌های آگهی مثل دیوار و شیپور جمع‌آوری نمایید. در این راه میتوانید از ربات استخراج اطلاعات از سایت ها استفاده نمایید. استخراج شماره از دسته بندی ها و شهر های خاص کمک میکند به مخاطب هدف خود دست یابید.
 • تهیه بانک شماره تلفن از مراجع مخصوص
  شما میتوانید انواع بانک شماره را از مراکز مختلف مانند مجموعه نوروب تهیه کنید.

روش های ضعیف تبلیغات در واتساپ

 

ارسال تبلیغات در گروه واتساپ

ارسال تبلیغ در گروه دو مشکل اساسی دارد. اگر خودتان ادمین گروه نباشید و بدون هماهنگی با ادمین گروه پیام خود را ارسال کنید ممکن سبب مسدود یا اخراج شما از گروه شود. دوم اینکه تبلیغات شما پس از ارسال به گروه در بین تعداد زیادی از پیام ها نادیده گرفته شود و مورد توجه قرار نگیرد. 
به هرحال اگر می‌خواهید به تعداد زیادی در گروه‌های واتس‌اپ تبلیغ کنید باز هم، نیازمند یک ابزار اتوماتیک خواهید بود که در ادامه معرفی خواهیم کرد.

ارسال تبلیغات از طریق برودکست واتساپ

امکان برودکست بدین صورت است که برای تمام اعضای برودکست، می‌توانید در آن واحد، یک پیام ارسال کنید و آنها این پیام را به صورت چت خصوصی دریافت کنند. ممکن است کسانی “برودکست” را به عنوان یکی از روش های تبلیغات در واتساپ به شما معرفی کنند اما مهم‌ترین ایراد تبلیغات در روش برودکست، این است که شما میتوانید فقط تا 256 نفر را، آن هم تنها از میان مخاطبان خود انتخاب و به آنها پیام ارسال کنید.

معرفی ربات تبلیغات در واتساپ

 

ما در سایت نور وب برای شما رباتی را تهیه کرده ایم که امکان تبلیغات در واتساپ را برای شما به امری آسان تبدیل کرده است. ربات تبلیغات در واتساپ ما یک ربات نرم افزاری است که در کامپیوتر شما نصب میشود و با ربات های داخل پیامرسان واتساپ متفاوت است.

ربات تبلیغات در واتساپ ما برای چه کسانی پیشنهاد میشود

 

اگر خط پشتیبانی واتس اپ دارید و می خواهید  به کسانی که به شما پیام داده اند تبلیغات ارسال نمایید و یا شرماره مشتریان تان یا لیست شماره ای دارید و میخواهید موضوعی جدید یا پپیشنهاد ویژه ای به اطلاع آنها برسانید و یا قصد دارید برای گروه های مرتبط به کسب و کارتان تبلغاتی ارسال نمایید.

قابلیت های ربات تبلیغات در واتساپ

 

 • امکان استفاده از خطوط مجازی و واقعی
 • امکان فوروارد پیام به همراه عکس، ویدئو، وویس و …
 • امکان استخراج شماره تلفن اعضاء گروه ها
 • امکان تعویض خطوط به صورت خودکار
 • رد کردن خودکار شماره‌هایی که واتساپ ندارند
 • امکان اجرا بر روی سرور مجازی و ماشین مجازی
 • عدم استفاده از ماوس و کیبورد سیستم در هنگام کار با ربات
 • امکان تفکیک شماره های واتساپی از غیر واتساپی

نسخه آزمایشی ربات تبلیغات در واتساپ

 

ما برای شما بخشی از ربات را آماده کرده ایم تحت عنوان نسخه آزمایشی، تا شما ربات را تست کنید، با تنظیمات ربات و طرز کار ربات آشنا شوید و تست کنید نسخه آزمایشی در سیستم شما به درستی اجرا میشود یا نه؟

 

خرید ربات تبلیغات در واتساپ

 

اگر قصد خرید ربات تبلیغات در واتساپ را دارید میتوانید با ما ارتباط تلفنی برقرار کنید و مشاوره بگیرید و هماهنگی های لازم برای خرید ربات تبلیغات در واتساپ را انجام دهید.

کلام آخر

 

در این مقاله شما را با محدودیت های ارسال تبلیغات در واتساپ، روش های مقابله با آن و معرفی ابزاری برای غلبه بر چالش های بازاریابی در واتساپ نام بردیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.