ارسال پیام انبوه در واتساپ

خدمات ارسال و ربات ارسال پیام انبوه در واتساپ تضمینی

 

در حال حاضر واتساپ از بهترین پیام رسان ها محسوب میشود و ارسال پیام انبوه در واتساپ میتواند از بهترین و پربازدیدترین نوع تبلیغات باشد. قابلیت ارسال پیام انبوه در واتساپ برای صاحبان مشاغل، امتیاز بزرگی محسوب میشود. قابلیت ارسال انبوه پیام در واتساپ بسیار مفید است. اما این کار در واتساپ کمی دشوار بوده واتساپ سعی کرده تا جلوی آن را بگیرد. با ما همراه باشید تا در مسیر ارسال پیام انبوه واتساپ همراهی‌تان کنیم.

مزیت ارسال پیام انبوه در واتساپ

مزایای ارسال پیام انبوه در واتساپ نسب به سایر روش ها

نرخ بازدید 100% در ارسال انبوه واتساپ

هدف اصلی ما از ارسال پیام انبوه در واتساپ، دیده شدن است. امروزه هیچ چیزی به اندازه دریافت پیام در پیام رسان واتساپ، توجه را به خود جلب نمیکند. زمانی که در واتساپ پیامی برای شخصی ارسال میکنید مشتری فقط به تبلیغات شما دقت میکند یا اگر در آینده به آن نیاز داشته باشد به شماره شما در واتساپ رجوع میکند.

قابلیت ارتباط مستقیم با مشتری

ما میتوانیم با خطوط شما در واتساپ پیام هارا ارسال کنیم. در این صورت شما بطور مستقیم با مشتریان در ارتباط خواهید بود. البته ما امکان دیگری داریم که میتوانیم با خطوط مجموعه برای شما ارسال کنیم و در صورت بازخورد تمام مشتریان شماره آنها را برای تماس با آنها به شما خواهیم داد.
ما مشاور کسب و کارتان هستیم و با مشتریان مانند شما برخورد میکنیم و آنها را به سوی شما هدایت میکنیم.

مقرون بصرفه بودن ارسال پیام انبوه در واتساپ

شما با بررسی قیمت سایر روش های تبلیغاتی متوجه میشوید با ارسال پیام انبوه در واتساپ میتوانید بجای هزینه های میلیونی و سنگین تبلیغات های بیرونی که کمترین بازدهی را دارد، با کمترین قیمت در واتساپ به معرفی کسب و کارتان تبلیغات کنید.

هدفمند بودن ارسال پیام انبوه در واتساپ

شما با ارسال پیام در واتساپ برای کسایی که به دنبال کسب و کار شما هستند و یا فروشندگان خرده میتوانید محصولات و یا خدمات تان را معرفی کنید. با این نوع تبلیغ دیگر خدمات شما به فرد نامرتبط نشان داده نمیشود.

 

افزایش فروش ارسال پیام انبوه در واتساپ​

تضمین افزایش فروش ارسال پیام انبوه در واتساپ

فرض کنید شما شخصی را برای تبلیغات در نظر گرفته اید، این شخص در روز میتواند تا سقف 30 الی 50 تماس بگیرد، با فرض اینکه حتی در تمامی روز‌های تعطیل کار کند شما در ماه حدود 1000 تماس در راستای معرفی کسب و کارتان دارید. هزینه حقوق، تلفن، بیمه و…. چند برابر ارسال پیام انبوه در واتساپ است که حتی شاید یک مشتری نیز جذب نکنید اما آژانس بازاریابی نور وب میتواند روزانه برای شما حداقل 5 الی 10 هزار پیام تبلیغاتی ارسال کند.

قیمت ارسال پیام انبوه در واتساپ

مشاوره قبل از خرید خدمات ارسال پیام انبوه در واتساپ

شما میتوانید قبل از خرید پکیح های ارسال پیام انبوه در واتساپ ما، با کارشناس های ما تماس بگیرید و کسب و کارتان را توضیح دهید و درخواست مشاوره بکنید تا تبلیغات هدفمند تری را داشته باشید. شماره تماس مشاور آژانس بازاریابی ما، 09013146293 میباشد. میتوانید با این شماره تماس بگیرید.

ربات ارسال پیام انبوه در واتساپ

مجموعه ما علاوه بر خدمات ارسال انبوه واتساپ، رباتی برای ارسال انبوه پیام در واتساپ آماده کرده است که میتواند بجای کارمند شما در واتساپ پیام ارسال کند. ربات روی سیستم های کامپیوتری نصب میشود.

مزایای استفاده از ربات ارسال پیام انبوه در واتساپ

شما بدون نیاز به هزینه ای اضافی به ازاء هر ارسال میتوانید با ربات ارسال پیام انبوه در واتس اپ همانند یک نرم‌افزار در سیستم شما نصب میشود و نامحدود میتوانید با آن پیام ارسال کنید بدون اینکه هزینه ای بابت ارسال پیام ها به ما پرداخت نمایید.

ربات ارسال پیام انبوه در واتساپ مناسب چه کسانی است؟

• اگه لیستی از افرادی که مرتبط با کسب و کارتان هستند دارید و قصد دارید پیشنهاد ویژه ای را برایشان ارسال نمایید
• اگر میخواهید موضوع جدیدی به اطلاع مشتریان خود برسانید
• اگر می خواهید اعضای یک گروهی پیام خصوصی (pv) ارسال کنید.
• اگر خط پشتیبانی برای مجموعه یا کسب و کار خود دارید و میخواهید به همه ی آنها پیامی ارسال کنید.

ویژگی های ربات ارسال پیام انبوه در واتساپ

ویژگی های ربات ارسال پیام انبوه در واتساپ

 1. قابلیت ارسال پیام به شماره ها (نامحدود) همراه با عکس، ویدئو، فایل، لینک سایت و …
 2. قابلیت فوروارد پیام به همراه عکس، ویدئو و…
 3. قابلیت استخراج شماره تلفن اعضاء گروه ها و ارسال پیام به صورت هدفمند
 4. قابلیت ارسال پیام متوالی در group ‌ها
 5. قابلیت استفاده از شماره های مجازی و واقعی
 6. قابلیت تعویض خط ها توسط ربات
 7. رد کردن خودکار شماره‌هایی که واتساپ ندارند
 8. امکان اجرا بر روی سرور مجازی و ماشین مجازی
 9. امکان ارسال پیام‌های منحصر به فرد به هر یک از شماره ها
 10.  امکان درج نام، جنسیت و دیگر القاب هر شخص در داخل پیام
 11.  ارائه گزارش کارهای انجام شده در قالب فایل اکسل

ویدئو طرز کار ربات ارسال انبوه پیام در واتس اپ

نسخه آزمایشی ربات ارسال پیام انبوه واتساپ

نسخه آزمایشی ربات ارسال انبوه پیام در واتساپ ما بجای قفل زمان دار، در عملکرد محدودیت دارد. یعنی نسخه آزمایشی فقط برای دیدن طرز کار نرم افزار ارسال پیام انبوه واتساپ و اینکه اطمینان حاصل کنید که نرم افزار ما در سیستم شما به درستی کار میکند.

قواعد ارسال پیام انبوه در واتساپ

در ارسال انبوه پیام در واتساپ، یک نکته مهم در رابطه با تعداد ارسال روزانه وجود دارد که باید به آن توجه داشته باشید:

افراد آشنا در ارسال انبوه واتساپ

اگر بخواهید به افراد آشنا (منظور کاربرانی که قبلا به شما حداقل یک پیام به شما ارسال کرده اند) پیام ارسال کنید، هیچ محدودیتی شامل حال شما نخواهد بود و در طول یک روز، میتوانید به تمام مخاطبین خود پیام ارسال کنید.

افراد آشنا در ارسال انبوه واتساپ

برای اشخاص جدید (منظور کاربرانی که شماره شما را سیو نـدارند و تا کنون هیچ ارتباطی با شما نـداشته اند) واتساپ اجازه نمی دهد، با هر خط در هر روز به بیشتر از 100 نفر، پیام به pv آنها ارسال کنید، این تعداد، رقم بسیار پایینی برای یک تبلیغات مؤثر میباشد، لذا در سایت های جانبی (مانند نامبرلند، ارزان سل و …) امکان سفارش خطوط مجازی ارزان قیمت را فراهم کرده اند تا شما بتوانید با هزینه ای ناچیز، از طریق خرید و استفاده از خطوط مجازی، تعداد ارسال های روزانه خود را افزایش دهید. به نحوی با این روش محدودیت ها را دور بزنید و به تعداد دلخواه ارسال داشته باشید.

مواردی که در ارسال پیام انبوه واتساپ باید به آن توجه کنید.

اگر بصورت دستی و انبوه بخواهید به pv افراد پیام ارسال کنید، بسیار سخت و وقت گیر است. توصیه می کنیم از ربات های ارسال پیام انبوه در واتساپ استفاده کنید. این ربات ها قادر هستند متن پیام دلخواه شما را به لیست شماره مخاطبین هدف شما بفرستند و به صورت خودکار بعد از تعداد معینی ارسال پیام، خطوط واتساپ را تعویض کنند. با استفاده از ربات های ارسال انبوه پیام در واتساپ دیگر نیاز نیست وقت و انرژی خود را صرف ارسال پیام کنید و تبلیغات را با سرعت و بازده بالایی پیش خواهید برد.

مورد دیگری که در ارسال پیام انبوه واتساپ با آن روبرو خواهید شد، تهیه شماره مخاطبین هدف یا بانک شماره است. برای اینکه لیستی از شماره تلفن افرادی که مرتبط به کسب و کار شما هستند را بیابید ما به شما روش هایی معرفی خواهیم کرد.

خرید یا تهیه بانک شماره تلفن از اصناف یا مراجع معتبر: شما میتوانید بانک های شماره را از آژانس های تبلیغاتی، اصناف و … دریافت کنید.

استخراج شماره اعضا از گروه واتساپ: اگر شما گروه هایی در حوزه کسب و کار یا مرتبط با خودتان دارید میتوانید از شماره اعضای آنها استفاده کنید. برای استخراج شماره های گروه ها نیز میتوانید از ربات های ارسال پیام انبوه در واتساپ کمک بگیرید.

استخراج شماره تلفن از سایت های آگهی: شما می توانید شماره‌ی افراد را از سایت‌های آگهی در دسته بندی های مرتبط با خودتان جمع آوری کنید. به عنوان مثال اگه کارتان درحوزه املاک میباشد میتوانید از دسته بندی های املاک سایت های دیوار، شیپور و … استفاده کنید.

سوالات متداول ارسال پیام انبوه واتساپ

سوالات متداول ارسال پیام انبوه در واتس اپ

آیا نرم افزار ارسال پیام انبوه واتساپ شما در حال حاضر کار میکند؟

بله، تمام ربات های ما همیشه فعال بوده و به طور مداوم به روز رسانی نیز میشوند.

همراه ربات ارسال پیام انبوه واتس اپ، بانک شماره موبایل ارائه میشود؟

خیر، اگر به دنبال شماره های به روز و فعالی هستید که بتوان آنها را بر اساس شهر یا بر اساس صنف کاری تفکیک نمود، می توانید از خدمات بانک شماره ما استفاده نمایید.

بعد از تهیه ربات ارسال پیام انبوه واتساپ، نیاز است هزینه اضافه ای پرداخت کنیم؟

اگر بخواهید برای افراد غریبه روزانه تعداد پیام زیادی ارسال کنید نیاز به شماره مجازی یا خطوط اعتباری خواهید داشت.

ایا داخل ربات ارسال پیام انبوه در واتس اپ شماره مجازی وجود دارد؟

خیر، خرید و نگهداری شماره های مجازی بر عهده خودتان می باشد.

آیا ربات ارسال پیام انبوه واتساپ در سرور مجازی میتوان استفاده کرد؟

بله، اما توصیه ما اینستکه در سیستم شخصی استفاده کنید اما ربات قابلیت اجرا در تمام نسخه های ویندوز که بر روی سرورها مجازی نصب میشوند را داراست

 

جهت خرید و مشاوره ربات پیام انبوه در واتساپ یا سفارش ارسال انبوه لطفا با شماره 09013146293 یا با واتساپ و تلگرام این شماره تماس بگیرید.