خدمات واتساپ

واتس اپ در سال ۲۰۱۳ در سراسر جهان ۳۰۰ میلیون کاربر داشته که دستکم ماهی یکبار آنلاین بوده‌اند.در ۱ بهمن ۱۳۹۲ اعلام شد این برنامه ماهانه ۴۳۰ میلیون کاربر دارد که دستکم یک بار در ماه از آن استفاده می‌کنند و روزانه بیش از ۵۴ میلیارد پیامک جابه‌جا می‌کند که با توجه به این آمار رکورد فرستادن پیامک در روز در جهان شکسته شد.

در اوایل فوریه ۲۰۱۶ واتس اپ اعلام کرد که شمار کاربرانش از مرز یک میلیارد نفر گذشت. این آمار از زمانی که دستور فیلتر شدن تلگرام در ایران صادر شد و تعداد زیادی از کاربران به واتساپ مهاجرت کردند روز به روز در حال افزایش است.

ازین رو پیام رسان واتساپ فضایی مناسب برای بازاریابی تبدیل شده است. البته برای تبلیغات در واتساپ با چالش های مختلفی روبرو میشوید که ما این چالش هارو برای تان برطرف کردیم و خودمات تبلیغات تان را در درست گرفته ایم. در ادامه با بخشی از خدمات ما آشنا خواهید شد…

معرفی خدمات نور وب

seo

سئو و بهینه سازی سایت

متخصصین نوروب به شما کمک می کنند که در نتایج موتورهای جستجو دیده شوید و بازدید کننده‌های بیشتری را جذب سایت و محصولات خود نمایید.

web

طراحی سایت

برنامه نویسان نوروب آمادگی توسعه و طراحی انواع وبسایت را دارند. هدف ما ایجاد سایت، مطابق با اصول سئو و با طراحی زیبا می‌باشد.

content

بازاریابی محتوایی

تیم تولید محتوای ما استراتژی خلاقانه‌ای برای محتوای کسب و کار شما تدوین می کنند که در نهایت با تاکتیک‌های سئو منجر به تولید سرنخ فروش بیشتر می شود.