طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

داشتن سایت برای شرکت‌ها به یک امر ضروری تبدیل شده است. اکثر شرکت‌ها در مراحل اولیه ی راه اندازی به سایت نیاز پیدا می‌کنند. دلایل این موضوع نیز می‌تواند متفاوت باشد.

یکی از این دلایل این است که شرکت‌ها برای پیش برد اهداف خود نیاز دارند تا برخی کار‌ها را اتوماتیک کنند. بهترین راه نیز داشتن یک سایت برای خودکار کردن فعالیت‌ها می باشد.

ما در شرکت نوروب نیز انواع سایت را برای مشتریان عزیز خود طراحی می‌کنیم که یکی از آن‌ها نیز سایت شرکتی می‌باشد. 

در ادامه قصد داریم تا با مزایای داشتن سایت برای شرکت‌ها بیشتر آشنا شویم و همچنین امکانات سایت‌های شرکتی نوروب را نیز بیان می‌کنیم تا با خیالی راحت تر سفارش خود را ثبت کنید.

جهت سفارش و مشاوره طراحی سایت شرکتی لطفا با شماره 09010566188 یا با واتساپ این شماره تماس بگیرید.

اهداف طراحی سایت شرکتی

همانطور که گفتیم شرکت‌ها در همان مراحل ابتدایی تشکیل، نیاز دارند تا سایت شرکت خود را نیز ایجاد کنند. جدا از مزایایی که دارد، این طراحی سایت می‌تواند به دلیل اهداف متعددی باشد.

برای مثال ممکن است یک شرکت برای اینکه مشتریان خود خرید مطمئنی را تجربه کنند، دست ایجاد کاتالوگ بزند. این کاتالوگ‌ها اگر به صورت فیزیکی باشند، برای بروزرسانی محصولات داخل آن‌ها معمولا با مشکل مواجه خواهند شد. به همین دلیل می‌توانند از سایت برای ایجاد همین کاتالوگ‌ها و بروزرسانی متعدد آن‌ها استفاده کنند.

از طرف دیگر شرکت‌ها خدماتی دارند که ممکن است باید همیشه در دسترس باشد. این خدمات را می‌توان در قالب سایت پیاده کرد تا مشتریان همواره به آن‌ها دسترسی داشته باشند. این کار کمک زیادی به حفظ مشتریان آن شرکت خواهد کرد.

یکی دیگر از مواردی که اکثر شرکت‌ها از آن بهره می‌برند، پشتیبانی محصولات و خدمات می‌باشد. این موضوع کمک می‌کند تا مشتری مطمئن شود که پس از خرید نیز ارتباط او با فروشنده محصول یا خدمت قطع نخواهد شد. یکی از بهترین راه‌های ایجاد چنین سرویس‌هایی طراحی سایت می‌باشد.

شرکت‌ها در برهه از زمان حیات خود به برند سازی نیاز دارند. در این کار طراحی سایت نقش مهمی را در کنار سایر ابزار‌ها ایفا خواهد کرد. از این رو داشتن سایت برای شرکت‌ها تقریبا به امری ضروری تبدیل شده است.

برخی دیگر از اهدافی که شرکت‌ها از طراحی سایت انتظار برآورده شدن دارند را نیز در ادامه به شکل لیست ذکر کرده ایم:

دریافت تبلیغات و درآمد از سایت

تجارت سودآور

دریافت خدمات برای مشتریان

ارائه خدمات اینترنتی به مشتریان

معرفی محصولات

معرفی خدمات

ایجاد برند سازی برای یک شرکت

کم کردن نیرو های کاری به وسیله بخش های متنوع الکترونیک

فعالت بدون محدودیت زمانی و مکانی، بصورت 24 ساعته

کاهش مخارج و نیروی انسانی مورد نیاز شرکت

در دنیای امروزه شرکت‌هایی موفق‌ تر خواهند بود که از ابزار‌های موجود بهترین استفاده را ببرند. برای این که سایت‌ها نیز بهترین نتیجه را نیز داشته باشند باید در موتورهای جستجو مانند گوگل دیده شوند. به همین دلیل مدیران شرکت‌ها به سراغ سئو و تکنیک‌های دیگر می‌روند.

جهت سفارش و مشاوره طراحی سایت شرکتی لطفا با شماره 09010566188 یا با واتساپ این شماره تماس بگیرید.

مزایای سایت شرکتی

داشتن سایت از جنبه‌های مختلفی مهم است و همچنین مزیت‌های بیشماری را به همراه دارد که شرکت‌ها نیز همواره به دنبال استفاده از این مزایا هستند.

 شاید روزی به طور کلی داشتن سایت امتیازی مثبت برای شرکت‌ها محسوب میشد، اما امروزه نداشتن آن به عنوان امتیاز منفی خواهد بود. در این جا چند مزیت مهم را برای شما بازگو می‌کنیم تا در زمینه تصمیم گیری و سفارش دهی با اطمینان بیشتری عمل کنید.

توجه به خواسته مشتری

سایت جریان اضافه ای را به سمت کسب و کار شما روانه خواهد کرد. و از طرفی نیز داشتن سایت این کمک را به شما می کند تا برخی خدمات خودت را 24 ساعته در اختیار مشتریان قرار دهید. از این رو می‌توان گفت با این کار به مشتریان خود احساس اهمیت را منتقل می‌کنید.

افزایش اعتبار

داشتن سایت در کنار سایر ابزارها مانند شبکه‌های اجتماعی کمک زیادی به افزایش اعتبار کسب و کار و شرکت شما می‌کند. همچنین از آنجا که امروزه افراد به طور گسترده ای از اینترنت و جستجو کردن استفاده می‌کنند، می‌توانید با داشتن سایت، شما نیز شانس بیشتری جهت دیده شدت داشته باشید.

ارتباط راحت تر با مشتری

برخی از مدیران به این فکر می‌کنند که داشتن سایت تنها برای ارائه اطلاعاتی است که بدون داشتن آن نیز می‌توان آن‌ها را ارائه داد. 

اما باید به این نکته توجه کنید که شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها ایجاد می‌شوند تا راه‌ها و پل‌های ارتباطی بین مشتری و صاحبان کسب و کار را افزایش دهد. به نوعی می‌توان گفت همه این ابزارها به ارتباط راحت تر شما با مشتری کمک می‌کند.

ارزش اقتصادی سایت

اگر تجربه ی داشتن یه شرکت را در کارنامه خود داشته باشید، قطعا می‌دانید که خرج و مخارج آن بسیار سرسام آور می‌باشد. از تجهیزات فیزیکی و مکان دفتر گرفته تا نیروی انسانی، تمام این‌ها نیاز به هزینه کردن گسترده دارند. 

اما ایجاد سایت به شما کمک می‌کند که حتی اگر شرکت فیزیکی و دفتر خود را تاسیس نکرده اید، در فضای اینترنت صاحب شرکت شوید. از این رو بسیاری از هزینه‌های شما کاهش خواهد یافت.

دسترسی شبانه روزی

همانطور که پیش تر نیز بیان کردیم؛ با داشتن سایت، مشتریان شما می‌توانند 24 ساعته به شما و خدمات شرکت شما دسترسی داشته باشند.

دسترسی به آمار و ارقام و بازاریابی بهتر

پس از این که کسب و کار خود را به سمت فضای مجازی و اینترنت روانه کردید، با آمار و ارقام گسترده ای مواجه خواهید شد. این آمار در بازاریابی و فروش خدمات و محصولات شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. 

به طوری که همین ارقام نیز می‌تواند نیاز شما به یک نیروی انسانی را کم کند که این خود به کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

بازار بزرگتر

تصور کنید که در حال حاضر مشتریانی که اطراف دفتر کار شما زندگی می‌کنند به شما مراجعه می‌کنند. طبیعی است که اگر مشتریانی از سایر نقاط شهر نیز داشته باشید به رشد کسب و کار شما کمک خواهد کرد. همچنین اگر مشتریان شما شامل شهر‌های اطراف باشند رونق شگفت انگیزی در کسب و کار شما رواج خواهد داشت. 

حالا این نکته را در نظر بگیرید که مردم کل دنیا می‌توانند به اینترنت دسترسی داشته باشند! طبیعی است که با داشتن سایت موفقیت بزرگی شامل حال شما خواهد شد اگر از بازاریابی دیجیتال اصولی پیروی کنید

امکانات طراحی سایت شرکتی نوروب

  • طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) جهت نمایش صحیح سایت در تمامی دستگاه ها
  • صفحه درباره ما
  • صفحه ارتباط با شرکت
  • ارتباط با مشتریان
  • گالری تصاویر و راهنمای استفاده از محصولات
  • بخش امتیازدهی به شرکت
  • بخش مربوط به پرسش و سوالات مشتریان
  • پشتیبانی مشتریان بصورت آنلاین
  • صفحه مخصوص سفارش گیری و محاسبه قیمت محصولات

جهت سفارش و مشاوره طراحی سایت شرکتی لطفا با شماره 09010566188 یا با واتساپ این شماره تماس بگیرید.

چرا باید سایت شرکتی خود را در نوروب سفارش دهید؟

شرکت نوروب از متخصصانی تشکیل شده است که سعی دارند تا به شما عزیزان بهترین خدمات را ارائه دهند. از این رو شما عزیزان نیز می‌توانید مانند سایر مشترکین ما به راحتی از این خدمات استفاده کنید.

همچنین ما در نوروب سعی می‌کنیم تا این خدمات با کیفیت را در کمترین زمان ممکن به شما ارائه دهیم تا بتوانید به سرعت کسب و کار خود را رونق دهید.

خدماتی که ما در نوروب ارائه می‌دهیم شامل طیف گسترده ای از موضوعات می‌شود که در هر زمینه ای احساس نیاز به کمک بکنید ما در کنار شما خواهیم بود.

ما در نوروب به شما کمک می‌کنیم تا از تمام مزایایی که ذکر کردیم برخوردار شوید و در بین مشتریان خود اعتبار بیشتری داشته باشید.

همین الان سفارش دهید

تا به الان مطمئنیم به این که چرا شرکت شما به سایت نیاز دارد واقف شده اید. به همین دلیل توصیه می‌کنیم هرچه سریع تر این نیاز شرکت خود را به ما بسپارید تا عرصه رقابت را بر رقبای خود تنگ کنید. چه بسا بتوانید در زمینه شغلی خود یکه تازی کنید و مشتریان خود را به صورت چشمگیر افزایش دهید. به منظور ثبت سفارش در نوروب می‌توانید با شماره 09010566188 تماس بگیرید و یا در واتساپ سفارش خود را ثبت کنید.