طراحی سایت آموزشگاهی

طراحی سایت آموزشگاهی

آنلاین شدن آموزشگاه‌ها و ایجاد سایت آموزشگاهی شاید جزء آخرین مواردی بوده که در ذهن افراد شکل می‌گرفته است. اما با پیشرفت تکنولوژی این حیطه و قوانین آن نیز دست خود تغییراتی شده است. در دنیای امروز ثبات تقریبا بی معنی است و لازم است تا با تغییرات علم، در خود نیز تغییراتی را شکل دهیم.

به علت داشتن مزایای آموزشگاه آنلاین امروزه بسیاری از آموزشگاه‌ها لازم دیده اند تا به دلایلی به سمت آنلاین شدن حرکت کنند. برای مثال یکی از این دلایل عقب نماندن از سایر رقبا می باشد.

به شما مدرسان و صاحبان آموزشگاه‌ها به شدت توصیه می‌کنیم پیش از تصمیم گیری مطالب ادامه را دنبال کنید تا نسبت به ایجاد آموزشگاه آنلاین خود و سپردن آن به تیم نوروب اطمینان حاصل کنید.

سایت آموزشگاهی

به طور کلی راه‌های کمی برای ایجاد آموزشگاه آنلاین وجود دارد. یکی از این راه‌ها این است که به سراغ سایر آموزشگاه‌های آنلاین بروید و در صورت امکان به آن‌ها پیشنهاد همکاری دهید. 

در این مسیر احتمال نه شنیدن زیاد است، چرا که آن سایت آموزشگاهی نیز احتمالا توقعاتی از سوی شما خواهد داشت. و یا همچنین می‌توانید از سایت‌های آموزشی استفاده کنید و آموزش‌های خود را در آن‌ها قرار دهید، که برای ورود و ارائه آموزش در این سایت‌ها نیز راه دشواری دارید.

به عنوان راهی دیگر باید عرض کنیم که می‌توانید آموزشگاه خود را طراحی و ایجاد کنید. برای این کار نیز دو راه دارید. یکی این که خودتان شخصا طراحی سایت را انجام دهید. 

احتمالا با خودتان می‌گویید من که توانایی طراحی سایت را ندارم! صحبت شما کاملا درست است. چرا که ممکن است علم و دانش طراحی سایت را نداشته باشید. در نتیجه نمی‌‌توانید سایتی را طراحی کنید که بازدهی بالایی داشته باشد.

از این رو لازم است تا شما عزیزان را با روشی دیگر آشنا کنیم. همانطور که احتمالا تا به اینجا به ذهن شما هم رسیده است، ما توصیه می‌کنیم طراحی سایت خود را به افراد خبره بسپارید. افرادی که مانند شما تخصص دارند. 

اما تخصص آن‌ها چیزی متفاوت است. این افراد می‌توانند سایت آموزشگاهی شما را به خوبی طراحی کنند و درصورت نیاز مشکلات آن را رفع کنند.

تیم نوروب نیز گروهی از طراحان سایت دارد که توانایی بالایی در طراحی سایت دارند. به همین دلیل می‌توانید به راحتی و با اطمینان کامل طراحی سایت خود را به این افراد بسپارید.

چرا از تیم طراحی نوروب برای طراحی سایت آموزشگاهی استفاده کنیم؟

 برخی طراحان سایت با این که تسلط خوبی بر طراحی سایت دارند اما موضوعاتی مانند رابط کاربری و ظاهر سایت را نادیده می‌گیرند. به همین دلیل نیز سایت طراحی شده ممکن است بازدهی خوبی به صاحب آن ندهد.

هر سایتی از جمله سایت آموزشگاهی که طراحی می‌شود باید از برخی ویژگی‌های ساختاری و فنی برخوردار باشد؛ که شرکت نوروب نیز تمام سعی خود را بر رعایت این اصول گذاشته است. برای مثال چند مورد از اصولی که هر سایتی برای موفقیت لازم دارد را برای شما به اختصار بیان می‌کنیم.

مورد اول: هرسایتی برای جذب بیشتر کاربر نیاز دارد تا گرافیک و ظاهر مناسبی داشته باشد؛ سایت آموزشگاهی نیز از این قضیه مستثنا نیست. حتما شما هم با سایت‌هایی مواجه شده اید که پس از ورود به آن به دلیل ظاهر نامناسب مجبور به ترک آن شده اید. 

گوگل نیز به این سایت‌ها امتیازی نمی‌دهد. به همین دلیل لازم است تا هر سایت برای جذب مخاطب ظاهری زیبا داشته باشد.

مورد دوم: طولانی بودن روند خرید و استفاده از خدمات سایت‌ها نیز در جذب مخاطب و بازدهی و ایجاد درامد تاثیر زیادی دارد. 

برای مثال کاربران هنگام ثبت نام در سایت‌ها، از این‌که همه ی اطلاعات شخصی و غیر شخصی خود را وارد کنند به شدت بیزار هستند. در نتیجه بهترین کار این است که در فرم‌ها و قسمت‌های مختلف سایت، تنها اطلاعاتی را از کاربر دریافت کنید که به آن‌ها نیاز دارید.

مورد سوم: بهینه بودن کد‌ها و دستورات در سایت به سرعت آن کمک می‌کند. با این که راه‌های ساده ای جهت انجام این موارد وجود دارد اما باز هم گاها شاهد این هستیم که طراحان سایت این مورد را نیز نادیده می‌گیرند.

در اینجا تنها سه مورد از اصولی که هر طراحی سایت لازم دارد را بیان کردیم. اصول و قواعد بسیار زیاد دیگری وجود دارد که سایت شما نیز باید آن را دارا باشد. به همین دلیل نیز توصیه می‌کنیم که از تیم نوروب در این زمینه کمک بگیرید.

جهت سفارش و مشاوره طراحی سایت آموزشگاهی لطفا با شماره 09010566188 یا با واتساپ این شماره تماس بگیرید.

سایت آموزشگاهی

مزایای آموزش آنلاین و ایجاد سایت آموزشگاهی

آنلاین شدن آموزشگاه نیز مانند بسیاری دیگر از حوزه‌ها مزایای زیادی به همراه دارد. از صرفه جویی در هزینه و زمان گرفته تا افزایش درامد را می‌توان به عنوان مزایای آن در نظر گرفت. 

درا دامه به مزایای داشتن یک فروشگاه آنلاین اشاره می‌کنیم که مطمئنا به تصمیم گیری شما برای ایجاد سفارش آموزشگاه آنلاین کمک خواهد کرد.

صرفه جویی در هزینه: آنلاین شدن برخی خدمات باعث کاهش هزینه‌ها نیز شده است. برای مثال همین آموزش آنلاین در برخی موارد کاهش قیمت چشمگیری را تجربه کرده است. این کاهش هزینه، هم شامل حال مدرسان و صاحبان آموزشگاه‌ها شده است و هم شامل حال دانشجویان آن‌ها. 

چرا که آموزشگاه‌های حضوری نیاز به مکانی جهت تاسیس آموزشگاه دارند. همچنین هزینه زیادی برای رفت و آمد دانش آموزان و دانشجویان آن خواهد داشت. در حالی که آموزشگاه آنلاین چنین هزینه‌های را ندارد.

بازدهی بیشتر: همانطور که می‌دانید در کلاس‌های حضوری فرصت کمتری برای آموزش وجود دارد. برای مثال در یک کلاس دو ساعته به جرات می‌توان گفت تنها ۳۰ تا ۶۰ دقیقه مطالب مفید گفته می‌شود. 

اما در کلاس‌های مجازی و دوره‌های آفلاین شما به راحتی می‌توانید از تمام ظرفیت زمانی موجود برای انتقال مطالب استفاده کنید. همچنین دانشجویان نیز به راحتی می‌توانند از این دوره‌ها در بهترین ساعات روز برای آموزش خود استفاده کنند.

امکان دسترسی همیشگی به آموزش‌ها: در کلاس‌های حضوری شما به عنوان مدرس هر روزه باید مطالب را تکرار کنید. در برخی موارد نیز ممکن است مطالب را فراموش کنید. اما برای آموزش آنلاین شما می‌توانید به خوبی مطالب خود را از قبل آماده کنید و بار‌ها و بار‌ها آن‌ها را ضبط کنید تا به بهترین شکل ممکن آموزش خود را بسازید. 

همچنین پس از آن نیز فایل آموزش نیز می‌تواند به صورت کامل در اختیار شما و دانشجویان باشد که بتوانید از آن به خوبی استفاده کنید.

استفاده مناسب از کارکنان و افزایش رضایت آن‌ها: پیش از این برای اجرای کلاس‌های خود از مدرسین و کارکنان خود تنها در امر تدریس باید استفاده می‌کردید. چرا که پس از چندین ساعت تدریس طاقت فرسا دیگر انرژی و زمانی برای کار‌های دیگر باقی نمی‌ماند. 

اما امروزه با آموزشگاه‌های آنلاین شما می‌توانید در زمینه‌های دیگر نیز از کارکنان خود جهت گسترش کسب و کار و آموزش‌های خود بهره ببرید.

درآمد خیلی بیشتر: آموزشگاه‌های فیزیکی و حضوری در بهترین شرایط می‌توانند تمام دانش‌ آموزان و دانشجویان یک شهر را جذب کنند. در حالی که در آموزشگاه آنلاین چنین محدودیت وجود ندارد. 

شما به راحتی می‌توانید از هرجایی از کشور، یا در بهترین حالت دنیا، دانشجویان خود را داشته باشید. از طرفی نیز داشتن دانشجوی بیشتر به منزله درآمد بیشتر شما خواهد بود.

امکانات سایت آموزشگاهی تیم نوروب

سایت‌های که توسط ما در نوروب طراحی می‌شود امکانات متعددی دارند که شما با مطالعه ی هر پلن و بسته می‌توانید سایت مناسب خود را طراحی کنید. برخی از امکانات بصورت لیست در ادامه بیان شده اند که می‌توانید آن‌ها را مشاهده نمایید. 

همچنین بعد از آن نیز پلن‌های نوروب را ارائه داده ایم که به راحتی می‌توانید هرکدام که با نیازهای شما هم‌خوانی دارد را خریداری نمایید تا شما نیز مانند رقبایتان از سایتی مجهز برخوردار شوید.

امکانات سایت آموزشگاهی:

تاریخچه و معرفی آموزشگاه.

اخبار آموزشگاه و سایر اخبار مرتبط.

دوره‌های آموزشی در حال برگزاری و دوره‌های آموزشی آتی.

تفصیل دوره‌های آموزشی نظیر اهمیت و ضرورت دوره، سرفصل مطالب دوره، دستاوردهای دوره آموزشی و ….

شرایط و نحوه ثبت‌نام متقاضیان.

برنامه زمان‌بندی کلاس‌ها.

ثبت‌نام آنلاین در دوره‌های آموزشی.

معرفی کتاب‌ها و جزوات آموزشی.

فروش کتاب‌ها و جزوات و سایر وسایل کمک‌آموزشی.

صدور کارت آزمون. صدور کارنامه و اعلام نتایج.

دانلود پاورپوینت اساتید، نمونه سؤالات و…

تصاویر و ویدیوهای آموزشی.

گالری تصاویر از آموزشگاه و فعالیت‌های آن.

درج نظرات فراگیران راجع به آموزشگاه و دوره‌های آموزشی.

معرفی اساتید و مربیان.

انجمن گفتگو ویژه تعامل فراگیران آموزشگاه باهم و تعامل فراگیران و اساتید.

برگزاری نظرسنجی‌های آنلاین در مورد دوره‌های آموزشی فعلی و دوره‌های جدید.

و…

جهت سفارش و مشاوره طراحی سایت آموزشگاهی لطفا با شماره 09010566188 یا با واتساپ این شماره تماس بگیرید.

همین الان سفارش دهید!

همانطور که گفتیم تیم نوروب از متخصصانی تشکیل شده است که تنها به هدف راحتی شما عزیزان دور هم جمع شده اند. شما پس از انتخاب پلن مورد نظر خود می‌‌توانید فرم مربوطه را پر کنید و سفارش خود را ثبت نمایید. مشاوران متخصصان نوروب نیز با تمام وجود در این مسیر به شما کمک خواهند کرد.

حالا که با اهمیت و یا ضرورت داشتن سایت آشنا شدید خوب است تا راه سفارش طراحی آموزشگاه آنلاین خود را نیز بدانید. شما عزیزان به راحتی می‌توانید از طریق فرم زیر و یا شماره 09010566188 در واتساپ، برای مشاوره و طراحی سایت اقدام نمایید.