طراحی سایت نوروب

خدمات طراحی سایت

کسب و کارهای سنتی دیگر نمی‌توانند به طور کامل پاسخگوی نیازها باشند. به همین دلیل آن دسته از صاحبان کسب و کاری که به سمت فضای مجازی حرکت کنند پیروز رقابت خواهند بود. یکی از ابزارهایی که در این راه نقش اصلی را ایفا می‌کند، سایت است.

طراحی سایت و یا سفارش آن برای کسب و کارها، شرکت‌ها و یا حتی افراد تحصیل کرده جایگاه ویژه ای دارد. چرا که طراحی سایت مزیت‌های بیشماری دارد که این افراد به آن واقف هستند.

در ادامه مزیت‌های داشتن سایت و سفارش آن را برای شما عزیزان بازگو خواهیم کرد. به امید این که شما نیز برای نجات کسب و کار خود هرچه سریع تر دست به کار شوید.

مزیت‌های داشتن سایت

همانطور که گفتیم اگر از سایت به صورت اصولی استفاده کنید، قطعا مزیت‌های بیشماری نسیب شما خواهد شد. در ادامه به برخی از مزیت‌های مهم این ابزار می‌پردازیم.

فروش به تمام مردم، به جای مردم یک منطقه!

کاملا مشخص است که اگر شما در منطقه ای از شهرتان شرکت یا مغازه ای داشته باشید، احتمالا فقط افرادی از همان محله و یا نهایت کل شهر به سراغ شما می‌آیند. اما با داشتن سایت می‌توانید بدون محدودیت به تمام نقاط ایران و یا حتی دنیا خدمت رسانی و یا فروش داشته باشید.

در دسترس بودن در تمام طول روز به جای ساعاتی خاص!

همانطور که گفتیم کسب و کارها و شرکت‌ها تنها در ساعاتی از روزدر دسترس مشتریان و مراجعان خود هستند. در حالی که با داشتن سایت، می‌توان در تمام طول روز فروخت، در تمام طول روز سفارش گرفت، و در تمام طول روز خدمت رسانی کرد! هر چه زمان بیشتری در دسترس باشید، طبیعی است که مشتریان شما نیز بیشتر خواهند شد. در نتیجه به راحتی کسب و کار شما درآمد بیشتری نیز کسب خواهد کرد.

بالا بردن اعتبار در بین جامعه!

در دنیای امروزه، داشتن سایت کمک زیادی در افزایش کسب اعتبار خواهد کرد. وقتی کسب و کار شما سایت داشته باشد، مشتری شما نیز به این نکته پی می‌برد که شما ارزش زیادی برای خود و مشتریانتان قائل هستید. در نتیجه نیز طبیعی است که اعتبار بیشتری کسب کنید. همچنین به کمک ابزارهای دیگری که سایت در اختیارتان قرار می‌دهد می‌توانید به راحتی به برندسازی بپردازید. این موضوع نیز به نوبه خود می‌تواند باعث افزایش اعتماد شود.

هزینه‌های کسب و کار خود را کاهش دهید!

با داشتن سایت، شما می‌توانید یک هزینه را برای طراحی سایت بپردازید و این سایت برای شما کار چند نیروی انسانی را انجام دهد. برای مثال اگر فروشگاه دارید، سایت می‌تواند محصولات را به مشتریان ارائه دهد، آن را بفروشد و هزینه را به حساب شما واریز کند. همچنین در صورت نیاز می‌تواند آنالیز و بررسی‌های لازم را نیز انجام دهد. این موارد گوشه ای از کاهش هزینه‌های گزاف شما عزیزان خواهد بود.

بازاریابی به کمک سایت!

در دنیای سنتی و کسب و کارهای سنتی، روش‌هایی برای بازاریابی وجود دارد. اما در دنیای امروزی و حدودا از دودهه پیش مفهوم جدیدتری نیز از بازاریابی ایجاد شده است. دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی، موضوعی است که کسب و کار‌های امروزی به شدت آن نیاز پیدا خواهند کرد. مطمئنا داشتن سایت در این زمینه به شما کمک زیادی خواهد کرد.

تا به اینجا تنها به پنج مورد از مزایای طراحی سایت پرداختیم. اما هم ما و هم شما متوجه شده ایم که داشتن سایت فواید و مزیت‌های بسیار زیاد دیگری نیز دارد. به عنوان برخی دیگر از مزایای آن می‌توان سهولت در انجام پروسه‌های مختلف، بالا رفتن کیفیت کار و بروز بود اطلاعات اشاره کرد.

خدمات طراحی سایت نوروب

ویژگی‌های یک سایت مناسب کسب و کار

هر سایتی که طراحی می‌شود باید مجموعه از ویژگی‌ها را داشته باشد. برای مثال در وهله اول باید زیبا باشد. چراکه سایت شما به عنوان ویترین شما خواهد بود. بعد از آن باید ایمن باشد. چون اطلاعات شما، در اینترنت مهمترین دارایی شما به حساب خواهد آمد.

به همین ترتیب ویژگی‌های گسترده دیگری نیز باید داشته باشد. در ادامه سعی می‌کنیم ویژگی‌های یک سایت درجه یک و مناسب کسب و کار را برای شما بیان کنیم. لازم به ذکر است که تیم نوروب نیز تمام این ویژگی‌ها را در پلن‌های مختلف رعایت می‌کند تا خیال شما از سایت راحت باشد.

زیبایی بصری:

همانطور که گفتیم، از آن‌جا که سایت شما به عنوان ویترین و ظاهر کار شما خواهد بود، باید زیبا باشد. زیبایی و کارایی فاکتورهای مختلفی دارد از جمله طراحی زیبا و واکنشگرا. یعنی در دستگاه های مختلف، زیبایی سایت شما حفظ شود و به هم نریزد.

امنیت سایت:

یک سایت اگر از نظر امنیت بهینه نشود می‌تواند یک شبه تمام رشته‌های شما را پنبه کند. از این رو باید افزونه‌ها و تدابیر امنیتی در سایت پیاده سازی شود تا خیال شما نیز راحت شود. امروزه افزونه‌های مختلفی برای این کار وجود دارد که نوروب نیز از بهترین‌ها برای طراحی سایت‌های استفاده خواهد کرد.

سرعت سایت:

عوامل مختلفی بر سرعت سایت شما تاثیر می‌گذارد. از طرف دیگر نیز سرعت سایت یک عامل مهم در جذب کاربر و مشتری است. چرا که اگر سرعت سایت شما پایین باشد، مشتریان وقت خود را صرف لود شدن سایت شما نمی‌کنند. بلکه به سراغ رقیبان شما می‌روند. در نتیجه یکی دیگر از ویژگی‌های یک سایت خوب و مناسب کسب و کار بالا بودن سرعت آن است.

سئو و حضور در موتورهای جستجو:

یکی دیگر از مواردی که یک سایت باید برای کسب و کار و درآمد زیاد داشته باشد، سئو می‌باشد. سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. یعنی مجموعه ای از کارها و فعالیت‌ها توسط افراد متخصص انجام شود تا سایت شما در گوگل، یاهو یا سایر موتورهای جستجو حضور پیدا کند. چرا که یکی از راه‌های افزایش فروش شما همین موتورهای جستجو هستند.

دقت کنید که برخی از این ویژگی‌ها باید به صورت تخصصی روی سایت شما پیاده سازی شود. به همین دلیل از نظر صرفه اقتصادی مناسب است که شما پس از انتخاب یک پلن طراحی سایت، به سراغ بخش‌های دیگر خدمات نوروب بروید تا از آن ها به خوبی در راستای بهبود کسب درآمد خود استفاده کنید.

تا به اینجا موارد مهمی را درمورد طراحی سایت مطرح کردیم. احتمالا اگر برای کسب و کار و مشتریان خود ارزش قائل باشید، همین الان به فکر طراحی سایت هستید. اما توصیه می‌کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا بتوانید با دید بازتری نوع سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت نیز با خیال راحت سایت خود را در نوروب سفارش دهید.

مراحل طراحی سایت

طراحی سایت نیز مانند هر امر دیگری نیاز به برخی ابزارها و وسایل دارد تا کار به بهترین شکل پیش برود. برای مثال در ابتدای کار شما نیاز دارید تا دامنه ای را به نام خود ثبت کنید. پس از آن نیاز دارید تا نوع سایت خود را مشخص کنید.

بعد از اینکه نوع سایت شما مشخص شود، باید به سراغ خرید هاست بروید. هاست فضایی از اینترنت است که شما کسب و کار خود را در فضای مجازی شکل می‌دهید. سپس باید اقدام به خرید قالب و افزونه های لازم کرد.

اما باید توجه داشت که اقدام‌های لازم، بسته به نوع سایت می‌توانند متفاوت باشند. برای مثال سایت‌های شخصی اکثرا با کمترین هزینه قابل راه اندازی هستند. اما هرچه نیاز به امکانات بیشتری داشته باشید احتمالا هزینه طراحی سایت شما نیز افزایش خواهد یافت. به همین دلیل در ادامه سعی کرده ایم تا چند نوع از پرتقاضاترین طراحی سایت‌های شرکت نوروب را به شما معرفی کنیم.

به دقت تا انتهای مقاله را دنبال کنید و نوع سایتی که نیاز دارید را پیدا کنید. در آن لحظه شما به راحتی خواهید توانست از دانش و تخصص طراحان سایت نوروب استفاده کنید و کسب و کار خود را از دنیای سنتی نجات دهید.

خدمات طراحی سایت نوروب

انواع طراحی سایت

از آن جا که کسب و کارهای مختلفی وجود دارند، طبیعی است که سایت‌های مختلفی نیز طراحی شود. با این که هر کسب و کار سایت منحصر به فرد خود را می‌طلبد، اما به طور کلی سایت‌ها را می‌توان در چند دسته کلی قرار داد. در ادامه انواع سایت‌ها را برای شما عزیزان بیان و ارائه می‌کنیم تا سایت مناسب کسب و کار خود را بشناسید.

طراحی انواع فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی

یکی از پرکاربردترین و معروف‌ترین نوع سایت، فروشگاه اینترنتی است. تقریبا همه ما نمونه هایی از این سایت‌ها را دیده‌ایم. علاوه بر این‌که می‌توان فروشگاه‌های سنتی را در این قالب دسته بندی کرد، می‌توان افرادی که حتی صاحب کسب و کار نیستند را نیز در این گروه قرار داد.

صاحبان فروشگاه و کسب و کار که به راحتی می‌توانند در کنار فروش فیزیکی، فروش مجازی را نیز تجربه کنند. این کار به چند برابر شدن فروش آن‌ها کمک خواهد کرد. در نتیجه درآمد آن‌ها نیز به راحتی چند برابر خواهد شد.

اما امروز برخی افراد در منازل خود دست به فروش می‌زنند. طراحی سایت برای این افراد نیز به شدت کارساز و کارآمد خواهد بود. به راحتی می‌توانند از این فروشگاه اینترنتی به جای فروشگاه فیزیکی استفاده کنند و اجناس خود را بفروشند.

شرکت نوروب نیز در حال حاضر طراحی سایت‌های فروشگاهی را توسط تیم متخصص خود انجام می‌دهد. اگر کسب و کار شما در این دسته قرار می‌گیرد می‌توانید از خدمت طراحی سایت فروشگاهی نوروب استفاده کنید.

سایت آموزشگاهی:

دنیا با این که در حال حرکت به سمت مجازی شدن است، اما ورود کرونا این روند را سرعت بخشید. نتیجه آن ورود بی پروای آموزش به دنیای مجازی بود. به صورتی که یکی از ارکان آموزشی به آموزش مجازی تعلق می‌گیرد.

کسانی که آموزشگاه داشته باشند، می‌دانند که در هر ترم و دوره آموزشی مطالبی را باید ارائه دهند. پس از آن که دوره آموزشی تمام شد، دانشجویان و دانش آموزان جدید ثبت نام می‌کنند. مدرس نیز باید مجددا در کلاس‌ها حضور پیدا کند و همان مطالب دوره قبل را تکرار کند.

به احتمال زیاد شما نیز اگر آموزشگاه داشته باشید با این فرایند آشنا هستید. اما به نظر ما خیلی می‌تواند خوب و هیجان انگیز باشد اگر شما تنها یک بار مطالب آموزشی خود را طراحی کنید و بارها آن را به دانشجویان ارائه دهید.

با این کار شما با یک بار تلاش، می‌توانید برای مدت‌ها راحت باشید و بجای فکر و مشغله ذهنی درمورد نحوه برگزاری کلاس، می‌توانید به کسب اطلاعات بیشتر و کار‌های جانبی دیگر بپردازید.

اگر مدرسین و کارکنان دیگری نیز در آموزشگاه خود داشته باشید، می‌توانید از آن‌ها در زمینه های دیگر استفاده کنید و آموزشگاه خود را روز به روز قدرتمند تر کنید. احتمالا کارکنان شما نیز از این موضوع به شدت راضی خواهند بود.

اما لازمه ی رسیدن به این سطح از رضایت و پیشرفت چیست؟ قطعا طراحی سایت به شما تمام این مزیت‌ها را هدیه خواهد داد. همانطور که در مزیت‌های طراحی سایت اشاره کردیم، یکی از مزیت‌های آن صرفه جویی در هزینه است. با این کار علاوه بر صرفه جویی در هزینه، در وقت خود و مدرسین آموزشگاهتان نیز صرفه جویی خواهد شد.

پس توصیه ما به شما صاحب آموزشگاه و مدرس عزیز این است که هرچه زود تر خود را از بند آموزش سنتی نجات بده و یا حداقل در کنار آموزش سنتی خود از آموزش مجازی نیز استفاده کن. شما می‌توانید از خدمت طراحی سایت آموزشگاهی نوروب استفاده کنید و با مشاوران ما در این زمینه مشورت کنید و در نهایت سایت خود را سفارش دهید.

طراحی سایت آموزشگاهی
طراحی سایت شرکتی نوروب

طراحی سایت شرکتی:

شرکت‌ها امروزه برای فعالیت خود و برندسازی به اهمیت سایت واقف هستند. به همین دلیل همه ی شرکت‌ها بودجه ای را برای طراحی سایت خود اختصاص می‌دهند. این کار قطعا علاوه بر شرکت ها برای کسب و کارهای دیگر نیز لازم خواهد بود.

برندینگ مجموعه از فعالیت‌ها را شامل می‌شود که طراحی سایت و استفاده از شبکه‌های اجتماعی در این زمینه می‌تواند کمک کننده باشد. همچنین برخی شرکت‌ها خدمت رسانی و فروش محصول نیز دارند که به کمک سایت این کارها را می‌توانند به خوبی انجام دهند.

همچنین نکته ای که حائز اهمیت است، وجود وبلاگ و یا بخشی به نام مجله و مقالات در سایت‌ها است. این بخش نیز بسیار قابل استفاده است و از این بخش می‌توان در زمینه‌های مختلف استفاده کرد.

به هرحال شرکت‌ها نیز امروزه به دنبال طراحان سایت هستند تا بودجه خود را در این زمینه به آن‌ها اختصاص دهند. در نتیجه نیز سایت مناسب و با کیفیتی دریافت کنند. شرکت نوروب نیز به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ، یکی از فعالیت‌هایی که در این زمینه انجام می‌دهد، طراحی سایت می‌باشد.

شما عزیزان و مدیران شرکت‌ها می‌توانید از خدمت طراحی سایت شرکتی ما استفاده کنید و یا قبل از سفارش با مشاوران نوروب در این زمینه مشورت کنید. قطعا این کار به کسب و کار و موفقیت شرکت شما کمک بزرگی خواهد کرد.

طراحی سایت پزشکی:

گروهی دیگر از عزیزانی که به دنبال دیجیتال شدن زندگی، به سرعت وارد دنیای مجازی شده اند پزشکان و اعضای گروه سلامت و بهداشت هستند. افرادی مانند متخصصان تغذیه، پزشکان، پرستاران، ماماها و گروه‌های دیگر می‌توانند از سایت برای کسب درآمد بیشتر استفاده کنند.

توصیه می‌کنیم اگر در این گروه مشغول به فعالیت هستید، به سرعت با مشاوران و متخصصان ما تماس بگیرید و درخواست مشورت کنید. چرا که سایر همکاران شما در این زمینه درحال تلاش هستند و روز به روز پیشرفت بیشتری در انتظار آن‌ها خواهد بود.

خدماتی مانند نوبت دهی، مشاوره آنلاین و یا حتی راه اندازی مجله سلامت به برندینگ و کسب درآمد شما کمک زیادی خواهد کرد. به همین دلیل باید به فکر ایجاد سایت باشید. برای این کار می‌توانید از خدمت طراحی سایت پزشکی متخصصین ما در نوروب استفاده کنید.

طراحی سایت پزشکی نوروب

این موارد دسته بندی‌هایی از انواع سایت‌هایی بودند که بیشترین تقاضا را دارند. اما انواع دیگری نیز می‌تواند وجود داشته باشد. برای مثال دانشجویان، متخصصان، کارمندان و یا حتی پزشکان و مشاوران می‌توانند برای خود سایت شخصی طراحی کنند. در این سایت رزومه خود را قرار دهند و در آن اقدام به ایجاد وبلاگ کنند.

همانطور که می‌دانید انواع مختلفی سایت وجود دارد. اگر کسب و کار شما در بین این دسته بندی‌ها وجود نداشت، می‌توانید از کمک مشاوران ما استفاده کنید و سایت مناسب خود را سفارش دهید.