مشاوره رایگان سئو (seo)

مجموعه نوروب قبل از مشاوره تخصصی سئو برای شما یک جلسه مشاوره رایگان میگذارد، در این جلسه شما میتونید بخشی از سوالات تون رو بیان کنید و از راهنمایی ها و پیشنهادات ما استفاده کنید، در این مشاوره اینکه شما با چه کلماتی امکان حضور در صفحه اول گوگل را دارید و …  همه و همه در این جلسه قابل بحث هستند. اگر شرکت شما سایتی ندارد پیشنهادات طراحی سایت نیز مطرح خواهد شد.

مشاوره سئو کیست؟

مشاوره سئو به شخصی گفته میشود که متخصص سئو با تجربه ای بوده که می تواند با آنالیز کسب و کار شما، منجر به رتبه بهتری در گوگل و ترافیک بالا و در نهایت فروش بیشتر شما می شود.مشاوره سئو می تواند هدف پروژه شما را کامل بررسی کند، رقبا شما را آنالیز کند و به شما پیشنهاد دهد بهتر است مسیر بهینه سازی سایت (سئو) برای موتور جستجو را چگونه طی کنید. این تعریف کلی از مشاور سئو میباشد.

اهداف مشاوره سئو

  1. باعث افزایش ترافیک سایت شما میشود.
  2. باعث پیشرفت سریع کسب‌وکار کوچکتان میشود.
  3. با مشاوره های درست باعث بهبود رتبه شما در موتور های جستجو میشود.
  4. مشاوره سئو باعث افزایش فروش شما میشود.
  5. سئو می‌تواند ارزش کسب‌وکار شما در شبکه های اجتماعی را بالا ببرد.
  6. برنامه ریزی مناسب و چیدن استراتژی سئو منسجم و کاربردی
  7. بیان مشکلات اساسی سایت و ارائه راه حل های مناسب

مشاوره سئو چیست؟

روز به روز رقابت در موتورهای جستجو سخت تر میشود زیرا هر کاربری به ارزش جایگاه صفحه اول پی برده است و به همین جهت به دنبال بهبود رتبه های سایت خود در موتور های جستجو میباشد. اینجاست که مشاوره سئو میتواند به شما کمک کند.مشاوره سئو یعنی پیش یک متخصص سئو بروید و درباره اهداف سئویی خود با مشورت کنید و او به شما پیشنهاد و راهنمایی می دهد که چه کارهایی برای شما مناسب است و انجام چه کاری به شما در این زمان کمک میکند.

مشاوره رایگان سئو تا مشاوره حرفه ای سئو

امروزه، مشاوره سئو از خدمات مهمی است زیرا سایت ها به ابزاری برای ارائه خدمات،محصولات و ‌وسیله ای برای رونق بخشیدن به کسب‌وکار ها تبدیل شده اند. به همین سبب برای بهینه سازی سایت و افزایش رتبه در گوگل باید از مشاوره سئو استفاده کرد.

مشاوره حرفه ای سئو میتواند مکمل یا تقویت کننده ای برای سایت باشد که میتواند از افت رتبه در گوگل جلوگیری کند یا باعث بهبود رتبه های فعلی شما در سئو شود. امروزه دریافت مشاوره سئو از ارکان اصلی پیشرفت و کسب جایگاه در موتور های جستجو می باشد.

فرآیند سئو سایت معمولا فرایندی زمانبر است و مشاور سئو با چالش‌ها و موانع متعددی مواجه شده که در تمام بخش‌های سئو دارای تجربه کافی بوده و دقیقا خدمات مشاوره سئو به همین دلیل ارائه می‌شود تا این موانع و چالش‌ها برای شما را برطرف کند و با راهنمایی مشاوره seo بتوانید رشد کنید و سئو سایت خود را ارتقا دهید.

برای درک بهتر این عبارت بهتر است به معنای اصلی آن توجه کنیم یعنی Search Engine Optimization یعنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو.

وقتی فردی مشاوره سئو را در گوگل جستجو میکند به احتمال قوی میداند سئو چیست و چه اهمیتی دارد. اما امروزه نوع کارکرد سئو و آنچه که افراد از آن اطلاع دارند متفاوت شده است. امروزه تجربه کاربران بر روی  سئو وب سایت تاثیر بسزایی دارند. بنابراین مفهوم عام و کلی سئو و بهینه سازی سایت نمی تواند بیانگر دقیق اهداف شما باشد. روز به روز اهمیت سئو و بهینه سازی وب سایت برای صاحبان وب سایت ها بیشتر احساس می شود و اهمیت دریافت مشاوره سئو از الزامات اساسی برای پیشرفت هر کسب و کاری است.

مشاوره رایگان سئو از مهمترین فعالیت های سئوکار محسوب می شود. سئوکار ارائه دهنده مشاوره رایگان سئو در کسب و کارهای گوناگون است. سئوکار با ارائه مشاوره حرفه ای و تصمیم سازی در زمینه سئو و طراحی وب سایت توسط متخصصین با تجربه دارای این توانایی است که بتواند برای پروژه های بزرگ و کوچک در حوزه های مختلف کسب و کار راه کارهای مناسب ارائه نماید.

امروزه سایت ها به یک ابزار قدرتمند برای ارائه خدمات و محصولات تبدیل‌شده‌اند. به‌وسیله آن‌ها می‌توان به کسب‌وکار رونق بخشید. به همین سبب بایستی بیشتر از همیشه به سایت، بهینه سازی آن و همچنین بهره مندی از مشاوره سئو توجه کرد.

مزایای داشتن مشاور سئو

استخدام یک مشاور سئو به شما این امکان را میدهد که برنامه ریزی مرحله به مرحله ای داشته باشید و نگرانی نداشته باشید. با داشتن یک مشاور بودجه شما هدر نمیرود و در بخش های درست استفاده میشود.

یک مشاور سئو این امکان را به شما میدهد که تمرکز خود را بر روی بخش اصلی کسب و کار خود حفظ کنید و از انجام کار های اضافی دور باشید و انرژی نگذارید.

یک مشاور سئو حرفه ای می تواند به بهبود سئو سایت شما سرعت بخشد تا در وب سایت خود پیشرفت بهتری داشته باشید. از دیگر مزایای مشاور سئو این است که میتوانید درباره بخش های مختلف سئو، بازدید کنندگان ، رتبه صفحات و …پرسجو کنید. این اطلاعات به شما کمک می کند تا درجریان رشد و پیشرفت کار قرار بگیرید.

وظایف مشاور سئو

مشاور seo باید کسب و کار شما را به خوبی بررسی کند، علاوه بر این باید مشتریان و مراجعه کننده وبسایت اورا بررسی کند و برنامه ریزی مناسبی انجام دهد

اهداف بازاریابی مشاور سئو باید قابل اندازه گیری با ابزارها، واقع گرایانه و دست یافتنی باشند و نیابد دور از واقعیت باشد.

مشاور سئو حرفه ای باید تجربه و دانشی در بهینه سازی صفحات وب داشته باشد و بتواند درباره مسائل فنی و تکنیکی سایت مشاوره بدهد.

مشاور سئو متخصص باید بتواند کلمات کلیدی اصلی و کلمات کلیدی که منجر به فروش برای هر وب سایت میشود را شناسایی کند و یک استراتژی ای ارائه کند که بتوانید بهترین کلمات کلیدی را برای وب سایت خود را پیدا کنید. این شخص باید بتواند علاوه بر شناسایی کلمه کلیدی اصلی، کلماتی که در کنار آن باید بر روی بهینه سازی شان کار کنید را به شما ارائه دهد.

مشاور سئو باید توانایی این را داشته باشد که با یک بررسی ساده بر اساس تجربه اش متوجه شود چه صفحه ای از یک سایت از ارزش بالاتری برخوردار هستند و صاحب سایت موردنظر، باید تمرکزش را بیشتر بر روی کدام صفحات قرار بدهد.

فشرده سازی فایل ها برای بهبود سرعت سایت، استفاده از متدهایی که ماندگاری کاربر در سایت افزایش پیدا کند، استراتژی استفاده از فایل های تصویری و … همه از مواردی هستند که باید در جلسه مشاوره سئو به آن ها پرداخته شود و شخص مشاور باید در مورد آن ها اطلاعات کاملی داشته باشد.

مشاوره سئو توانایی و تسلط شناسایی مشکلات سئو فنی و رفع آن ها مانند “کنیبالیزیشن، خطاهای 404، ریدایرکت های 301 و 302، مشکلات کراول شدن سایت توسط خزنده گوگل، لینک های شکسته، خطاهای سرور، محتوای تکراری، نقشه سایت نامناسب، نبود تگ های alt، ساختار ضعیف URLs، فشرده نبودن css ها و js ها و …” را داشته باشد.

بشود.

مشاور seo تسلط کافی بر شناسایی و تحلیل رقبای واقعی با ابزارها را داراست یک متخصص و کارشناس سئو در این زمینه، به شما نکاتی را ارائه دهد که باعث پیشرفت و بهبود رشد سایت شما میشود.

نکات مشاوره سئو سایت

رفع ایرادات فنی سایت برای گرفتن رتبه در نتایج گوگل (SERP) ضروری است و به همین دلیل اولین قدم در بهینه‌سازی سایت رفع ایرادات سایت است که معمولا سایت‌های فروشگاهی بیشتر به این مشکلات دچار می‌شوند.

در فرآیند seo سایت ساخت و ایجاد بک‌ لینک یکی از خطرناک‌ترین و فعالیت‌های سئو سایت است چون باید به صورتی سئو کلاه خاکستری انجام شود تا به نتیجه هدف برسیم و دچار جریمه‌های گوگل نشویم.

یکی از مزایای خدمات مشاوره بهینه‌سازی سایت توسط سایت تک سئو آنالیز دقیق سایت است که سایت شما در تمام بخش‌ها سئو فنی و سئو داخلی و سئو خارجی بررسی می‌شود و تمام مشکلات و ایرادات آن بررسی و با شما در میان گذاشته می شود تا بتوانید روی کلمه‌کلیدی‌های خود بهتر کار کنید و در مسیر بهینه‌سازی سایت‌تان بهتر عمل کنید.

اگر با سئو آشنا باشید می‌دانید تولید محتوا یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های موتور جستجوی گوگل و خزنده‌ها محتوا را به خوبی می‌شناسند و مفهوم آن‌را درک می‌کنند پس برای گرفتن رتبه در نتایج گوگل داشتن محتوای با کیفیت ضروری است پس در مشاوره سئو به بهینه‌سازی محتوا می‌پردازیم.

آینده شغلی سئو هم مشخص است با افزایش تعداد سایت‌ها و کسب‌وکارهای اینترنتی بازار رقابت تنگاتنگ می‌شود و سئوکاران تلاش و دانش بیشتری را باید صرف پروژه‌ها کنند ولی از آن طرف درآمد طبیعتا بیشتر می‌شود و بهینه‌سازی سایت و تولید محتوا و ساخت بک‌لینک و .. درآمد بیشتری به همراه خواهد داشت.

در مسیر بهینه‌سازی سایت تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم‌ترین قدم‌های مسیر است که باید با دقت کلمه کلیدی‌های سایت خود را مشخص کنید و اگر این کلمه کلیدی‌ها با دقت مشخص نشود نمی‌توانید به خوبی سئو سایت‌تان را ارتقا دهید چون عوض کردن کلمه کلیدی برای صفحه کار آسانی نیست برای این اهمیت در جلسه مشاوره سئو می‌توان در مورد تحقیق کلمه کلیدی نیز صحبت کرد تا تولید محتوا هم به شکل بهتری انجام شود.

 

 

 

نتیجه گیری مشاوره سئو

انتخاب مشاور سئو هم می‌تواند سخت و هم آسان باشد. سخت از این لحاظ که شما با گزینه‌های بسیار زیادی برای انتخاب مواجه هستید و آسان از این لحاظ که می‌توانید با بررسی چندین ویژگی بالا، بهترین گزینه را انتخاب کنید.