خدمات سئو چیست چرا باید از خدمات سئو استفاده کنیم

خدمات سئو یا خدمات seo به فعالیت هایی که شرکتی یا وب سایتی مانند مجموعه نور وب برای وب سایت شما جهت بهبود سایت شما از دید موتور های جستجو یا برای ارتقاء رتبه های سایت شما در موتور های جستجو انجام میشود گفته میشود.

تولید محتوا

 

جمله‌ای معروف از بیل گیتس  “محتوا پادشاه است

تولید محتوا از مهمترین بخش هاییست که بر سئو سایت تاثیر زیادی میگذارد. تولید محتوای مناسب با کسب و کارتان به منظور جذب مخاطبان هدف و تبدیل آنها به مشتری از خدمات اصلی ما در سئو و افزایش ورودی سایت از گوگل و سایر موتورهای جستجو است. با تولید محتوای جذاب در معرفی محصولات و بخش های مرتبط با شما می توانید نرخ کلیک خود را افزایش داده و مشتریان خود را زیادتر کنید.

بررسی سئو سایت شما و رقبای شما

 

مجموعه نوروب با آنالیز و بررسی رقیبان شما نقات قوت و ضعف کسب و کارتان را پیدا خواهد کرد و سعی میکند نقاط ضعف شمارو بهبود دهد و نقطه قوت شما را جلوه بیشتری دهد. تیم ما در انجام سئوی سایت شما باید با آنالیزی دقیق در خصوص میزان سرچ و جستجوی کلمات کلیدی، آنالیز رقیبان و آنالیز سئوی سایت اصلی فرصت هارا بررسی میکند و به شما پیشنهاد میدهد.

بهبود یا افزایش سرعت سایت

 

با آپدیت های جدید گوگل در سال 2021، گوگل اعلام کرده که سرعت سایت در رتبه های صفحات شما تاثیر مستقیم خواهد گزاشت. البته سایتی که سرعت خوبی داشته باشد کاربر به گشت و گذار در آن سایت علاقه بیشتری نشان خواهد داد و خسته نمیشود. یکی از خدمات ویژه ما در زمینه ی بهبود سرعت سایت، ایجاد کدهای متای گوگل، بهینه سازی تصاویر سایت و استفاده از کش برای افزایش سرعت می باشد.

خدمات سئو چیست چرا باید از خدمات سئو استفاده کنیم

مهمترین خدمات سئو

 

فعالیت هایی که در سئو انجام میشود همه مهم می باشد و انجام ندادن هر یک از کار ها، شاید در آینده باعث افت و نزول رتبه باشید پس سعی کنید تمام موارد را در سئو به درستی رعایت کنید. در ادامه به برخی از مهمترین خدمات سئو اشاره میکنیم :

مشاوره سئو

 

مشاوره سئو میتواند برای رشد سایت شما بسیار مفید باشد و  میتواند از افت رتبه در گوگل جلوگیری کند یا باعث بهبود رتبه های فعلی شما در سئو شود. امروزه دریافت مشاوره سئو از ارکان اصلی پیشرفت و کسب جایگاه در موتور های جستجو می باشد. شما با مشاوره سئو می توانید مسیری سریع و هموار را برای رسیدن به هدف انتخاب کنید.

استراتژی سئو

 

روز به روز الگوریتم های موتور های جستجو در حال بروزرسانی هستند و بر روی رتبه های سئو تاثیر میگذارند.

مجموعه نور وب با بررسی سایت شما بر اساس آخرین الگوریتم های موتورهای جستجو برای سایت شما یک استراتژی مناسب طراحی میکند که در کمترین زمان ممکن به نتیجه مورد نظر خود برسید.

لینک سازی

 

از ابتدا تا به امروز لینک سازی از فاکتور های مهم سئو بوده که اگر در سایت شما به درستی پیاده نشود خطر جریمه شدن را برای شما دارد یا ارزش و اعتباری به سایت شما نمیدهد. مجموعه نور وب قادر است انواع لینک سازی ها را به درستی برای شما انجام دهد و در طراحی یک برنامه زمان بندی شده در لینک سازی به شما کمک کند.

سوشیال سیگنال

 

از فاکتور های مهمی که روز به روز برای موتورهای جستجو ارزش بیشتری پیدا میکند سوشیال سیگنال یا فعالیت در شبکه های اجتماعی میباشد. منظور از سوشیال، شبکه های اجتماعی و منظور از سیگنال همان لایک و کامنت و اشتراک گذاری میباشد. ایجاد سوشیال سیگنال امروزه به سئو شما کمک زیادی خواهد کرد که روز به روز ارزش آن در نزد موتورهای جستجو بیشتر خواهد شد.

مزایای استفاده از خدمات سئو سایت:

 

بهبود رتبه سایت شما در گوگل

آنالیز و گزارشگیری از روند پیشرفت

حضور سایت شما در صفحه اول گوگل

سئو برای کلمات کلیدی هدفمند

آنالیز و گزارشگیری از روند پیشرفت

بهبود ساختار داخلی سایت

افزایش چشمگیر ترافیک سایت

هدف گرفتن کلمات هدفمند و ارزشمند

پشتیبانی کامل و حرفه ای

تعرفه خدمات سئو

 

تعرفه خدمات سئو در کسب و کارهای مختلف متفاوت است. البته برای بعضی از خدمات قیمتی واحد در نظر گرفتیم ولی برای خدماتی تخصصی تر نیاز است تا وضعیت فنی وبسایت شما، میزان رقابت در کسب و کارتان، کلمات کلیدی مورد نظر تان، وضعیت فعلی سئو سایت و درخواست شما (سطح مشاوره، آموزش و پشتیبانی) را بررسی کنیم تا هزینه خدمات سئو را خدمت شما بیان کنیم.

نتیجه گیری خدمات سئو

 

سئو فقط یک دانش برنامه نویسی یا تحقیق درباره الگوریتم های موتورهای جستجو نیست. سئو یک علم وسیعی میباشد که نیاز به تجربه های مختلف و تست و تمرین مختلف دارد که کسب این مهارت های برای همه الزامی نیست ازین رو ، هر کسب و کاری برای پیشرفت از متخصص سئو استفاده میکند که هزینه زیادی دارد یا از خدمات سئو شرکت ها و مجموعه ها استفاده میکند که هزینه کمتری میشود.