خدمات تولید محتوا

خدمات تولید محتوا امروزه می‌تواند برگ برنده کسب وکار شما باشد. به شرطی که بدانید این خدمات را به چه شرکتی بسپارید. البته خودتان هم می‌توانید این کار را انجام دهید. اما باید به یاد داشته باشید که این کار می‌تواند کمی مشکل باشد.

این خدمات شامل ارائه بهترین محتوا برای وبسایت شما می‌باشد. نکته مهمی که باید توسط افراد متخصص به آن پرداخته شود. چرا که محتوا برای سایت همانند سوخت برای ماشین است!

سایت نور وب خدمات بسیاری به شما عزیزان ارائه می‌کند. این خدمات نیز محدود به محتواهای سایت و شبکه‌های اجتماعی نمی‌شود. بلکه شما عزیزان می‌توانید تمام عملیات سئو سایت خود را به سئو کاران با تجربه ما بسپارید.

خدمات تولید محتوا چیست؟

 

تولید محتوا، شامل نوشتن متن جدید یا بازنویسی متن قدیمی شما است. شما می‌توانید با ویرایش محتوای قدیمی، آن محتوا را احیا کرده تا مجددا مورد استفاده قرار بگیرد. خدمات تولید محتوا، فقط ایجاد محتوای جدید نیست. بلکه می‌توان متن‌های قدیمی شما را نیز ویرایش کرد.

اهمیت تولید محتوا برای کسب‌وکارها

 

تولید محتوا باعث توسعه فعالیت شما و افزایش مشتریان شما می‌شود. اگر صاحب کسب و کاری هستید به دنبال جذب کاربر جدید؛ تولید محتوا می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

تولید محتوا میتواند در خارج شدن کاربران از سایتتان نقش موثری داشته باشد. اگر سایتی دارای محتوای موردنیاز کاربرد نباشد؛ وی زمان زیادی در آن نمیماند. با ارائه محتوایی در حوزه کسب و کارتان می‌توانید کاربران تان را بیشتر در سایت نگه دارید.

تولید محتوا نقش موثری در افزایش رتبه سایت و سئو وب‌سایت دارد. این روز‌ها اگر شخصی به چیزی نیاز داشته باشد آن را در گوگل سرچ می‌کند. معمولا سایت‌هایی که در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل وجود دارند؛ بیشتر دیده می‌شوند.

از دیگر مزایای استفاده از خدمات تولید محتوا، آشنا شدن با نام برند شما می‌باشد. وقتی برند شما بر سر زبان‌ها باشد؛ کاربران نام شما را سرج میکنند.

شما با تولید محتوا می‌توانید تعامل بیشتری با مخاطب برقرار کنید. شناخت مخاطب نیاز به تعامل دارد. پس از تعامل با مخاطب می‌توانید انتقادات و شکایات آن‌ها را بررسی کرده و در سایت بهبود دهید.

کارشناس تولید محتوا کیست؟

 

شخصی که مهارت نویسندگی دارد و به اصول سئو و کسب و کار آنلاین آشنا باشد را می‌توان کارشناس یا متخصص تولید محتوا نامید. متخصص تولید محتوا می‌تواند از طریق تولید محتوا در زمنیه تخصصی کسب و کارتان ارزش بیشتری به کاربران شما منتقل کند.

چرا به خدمات تولید محتوا نیاز داریم؟

 

تولید محتوا، مایع حیاتی تشکیل دهنده وب‌سایت، رشبکه‌های اجتماعی و… می‌باشد. محتوا امکان برقرای ارتباط با مخاطب را ایجاد می‌کند. به ما نیز در انتقال پیام به مخاطب کمک میکند. وجود محتوا در کسب و کارتان باعث میشود مشتریان تان را به مسیر مورد نظرتان هدایت کنید.

تولید محتوا باید بر اساس اهداف مشخص شده و استراتژی از پیش تعیین شده انجام شود. مخاطب با محتوای شما ارتباط برقرار می‌کند و درباره شما، کسب‌وکارتان و محصولات و خدمات ارائه شده تصمیم می‌گیرد.

ارتباط تولید محتوا و سئو چیست؟

 

حتما این جمله معروف «محتوا پادشاه هست» را شنیده اید. حالا از زاویه‌‌ای دیگر به این موضوع دقت کنید. اگر محتوایی نبود، موتورهای جستجو نیز دیگر نیاز نبود وجود داشته باشد. موتورهای جستجو (گوگل و…) محتوا‌های موجود در سایت‌ها را دسته بندی می‌کنند و با سرچ یک کاربر محتوای مناسب را به کاربر نشان می‌دهند. تولید محتوا میتواند نقش موثری در سئوی سایت شما داشته باشد.

ابزار تولید محتوا

 

برای تولید محتوا نیاز به ابزار‌هایی دارید تا از آن برای یک محتوای مناسب کمک بگیرید. غیر از گوگل، ابزارهای مختلفی وجود دارند که با توجه به کلمه کلیدی، عبارت مورد نظر را تولید می‌کنند. یکی از ابزارها و وبسایت‌ها ubersuggest است. این ابزار بهترین عبارت‌هایی که دارای بیشترین میزان جستجو هستند را به شما نشان میدهد.

هزینه خدمات تولید محتوا

هزینه تولید محتوا، هزینه ایست که باید در ازای خدمات تولید محتوا باید پرداخت کنید. امروز محتوا نقش مهمی در موفقیت کسب و کار‌ها دارد. به همین منظور برای تولید محتوا دو راه دارید:

  1. یک نویسنده یا شخصی برای تولید محتوا با حقوقی ثابت استخدام کنید.
  2. از مجموعه‌های دیگر، مانند آژانس بازاریابی نور وب برای تولید محتوا کمک بگیرید.

برای تعیین هزینه تولید محتوا به فاکتور‌های زیادی باید توجه کرد. یکی از مهم‌ترین آن‌ها کیفیت کار، طول محتوا، رعایت اصول می‌باشد. البته باید به این نکته هم توجه کنید که تخصصی بودن محتوا هزینه بیشتری را در بر خواهد داشت.

پیشنهاد می‌کنیم نکات زیر را در زمان سفارش تولید محتوا در نظر بگیرید.

نکات مهم در تولید محتوا

 

فریب هزینه کم را نخورید. هزینه کم برای یک محتوا ممکن است بخاطر کیفیت کم آن باشد. قیمت باید منصافه و متعادل باشد.
به این نکته که محتوا نباید تکراری باشد دقت کنید. محتوای تکراری نه تنها به رشد شما کمکی نمی‌کند؛ بلکه باعث میشود خودتان را از دست بدهید.

در محتوای متنی حتما توجه داشته باشید که محتوا از نظر قواعد نگارشی سئو شده باشد.

 

اصول تولید محتوا

 

تولید محتوا نیز مانند هر کاری دیگر اصول و قواعدی دارد که ما در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

داشتن ایده برای تولید محتوا

 

اولین مرحله برای تولید محتوا داشتن ایده یا عنوان محتوا است. برای تولید محتوا شما در ابتدا باید موضوع وب سایت و مقالات خود را مشخص کنید. بعد براساس آنها شروع به تولید ایده و یک موضوع جدید کنید.

عنوانی جذاب و گیرا در تولید محتوا

 

امروزه یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که در ارائه خدمات تولید محتوا مشاهده میکنید؛ این است که از عنوان‌های خوبی استفاده نشده است. یا اینکه از عناوین کلی مانند «روش‌های افزایش بازدید سایت» استفاده می‌شود.

 این کار علاوه بر اینکه تکراری است؛ بلکه مخاطبین کمتری را جذب می‌کند. در عنوان می‌توانید کلمات کلیدی و یا از عبارات مهم استفاده کنید. از همه مهم‌تر اینکه این عنوان محتوای شماست که کاربر را جذب می‌کند. پس در نوشتن آن دقت بسیاری کنید.

بررسی محتوای رقبا

قبل از تولید محتوا، مقالات وبسایت‌های رقیب را مشاهده و بررسی کنید. سعی کنید که نقص و ایراداتی که محتوای آنها وجود دارد در محتوای خود برطرف کنید. اگر گاهی درحوزه کاری شما محتوای خوبی نبود؛ خوشحال باشید. زیرا برای رسیدن به صدر نتایج گوگل نیاز به تلاش کمتری دارید.

بررسی نیاز کاربر در ارائه خدمات تولید محتوا

 

کاربران مخاطب اصلی محتوای شما هستند. پس باید محتوایی را ایجاد کنید که نیاز‌های کاربران و مسائلی که روزانه درگیر آن هستند یا ویژگی‌هایی که به دنبال آن هستند را پوشش دهد. کاربران ساعت‌های زیادی را در فضای وب سپری می‌کنند. اگر بتوانید مطالب مورد نیاز آن‌ها را پوشش بدهید می‌توانید به عنوان منبع معتبری شناخته شده و کاربران فراوانی را جذب کنید.
راز رمز کسب و کار تان را بیان کنید.

هر کسب و کاری برای خود دارای رازها و افسانه‌های زیادی است. گاهی این مسائل باعث اشتباه کاربر می‌شود. شما باید تمامی این رازها و شایعات  را بیان کنید و با بیان و دلیل‌های کافی آنها را رد یا اثبات کنید.

رعایت نکات نگارشی در تولید محتوا

 

از نکات پایه و اولیه‌‌ای که باید قبل از انتشار محتوا به آن توجه ویژه‌‌ای نمود؛ نکات نگارشی است. استفاده صحیح این نکات مانند ویرگول، کاما و نقطه  وغیره از اهمیت ویژه‌‌ای در تولید محتوا برخوردار است. به کار بردن اشتباه هرکدام از این قواعد، باعث انتقال مفهوم اشتباه محتوا توسط خواننده می‌شود.  

طول محتوا

یک محتوای استاندارد حدود ۱۰۰۰ الی ۲۰۰۰ کلمه است. حداقل تعدادی که می‌توانید یک محتوای تولید کنید ۵۰۰ کلمه است. اگر مطلبی شما کمتر از ۵۰۰ کلمه باشد؛ ممکن است اصلا جایگاهی کسب نکند. اگر مقاله بسیار طولانی است؛ بهتر است آن را در دو یا چند مقاله تقسیم کنید.

عناوین محتوا

 

اولین بخشی که توسط موتور‌های جستجو خوانده می‌شود؛ عناوین یک محتوا هستند. پس باید عنوانی را انتخاب کنید که مناسب با محتوای شما باشد. عنوان‌های نامرتبط باعث جریمه شدن شما می‌شود.

معرفی منبع 

 

اگر محتوایی را از وبسایتی دیگر کپی کرده‌‌اید بهتر است منبع آن را ذکر کنید. این کار باعث می‌شود توسط موتورهای جستجو جریمه نشوید. همچنین اطمینان کاربر را جلب می‌کند.

قواعد و اصول خوانایی تولید محتوا

 

خوانایی یکی از بخش‌های مهم در ارائه خدمات تولید محتوا است. متن‌هایی که خوانا هستند کاربر را جذب می‌کنند. برخلاف آن متن‌هایی که از قواعد خوانایی پیروی نمی‌کنند معمولا کاربران را زود خسته می‌کنند. این متون حتی کامل هم خوانده نمی‌شوند.

جذابیت متن به شما کمک می‌کند نرخ تبدیل وبسایت تان را بالا ببرید. چون تا زمانی که کاربران متن‌های شما را نخوانند؛ از شما خرید نخواهند کرد.

سفارش تولید محتوا

 

شما میتوانید از طریق تماس با کارشناسان ما اقدام به سفارش تولید محتوای متنی، صوتی و… کنید. مجموعه نور وب تلاش می‌کند محتواهایی کامل و جامع و در عین حال سئو شده به شما ارائه دهد.

اگر میخواهید کاربر با محتوایی که تولید می‌کنید تعامل بیشتری برقرار کند باید اصول و قواعد را در محتوای تان به درستی رعایت کنید. محتوایی که دیده نشود ارزشی ندارد. اگر بتوانید محتوای خود را با اصول و قواعد به خوبی سازماندهی کنید و به مخاطب برسانید؛ در مرحلهٔ اول باعث ارتباط بهتر با مخاطب می‌شود.

کاربر بیشتر در سایت شما می‌ماند و شما وقت بیشتری دارید تا او را متقاعد کنید از محصولات و خدمات شما استفاده کند. در نتیجه نرخ تبدیل شما هم بالا می‌رود.

تیم خدمات تولید محتوا نور وب یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شمایی است که به تازگی سایت خود را به روز رسانی کرده اید. اگر تمایل دارید در جنگ محتوای امروز پیروز باشید؛ همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

معرفی خدمات نور وب

seo

سئو و بهینه سازی سایت

متخصصین نوروب به شما کمک می کنند که در نتایج موتورهای جستجو دیده شوید و بازدید کننده‌های بیشتری را جذب سایت و محصولات خود نمایید.

web

طراحی سایت

برنامه نویسان نوروب آمادگی توسعه و طراحی انواع وبسایت را دارند. هدف ما ایجاد سایت، مطابق با اصول سئو و با طراحی زیبا می‌باشد.

content

بازاریابی محتوایی

تیم تولید محتوای ما استراتژی خلاقانه‌ای برای محتوای کسب و کار شما تدوین می کنند که در نهایت با تاکتیک‌های سئو منجر به تولید سرنخ فروش بیشتر می شود.