روش ها و ربات ارسال پیام گروهی در تلگرام

اگر به دنبال ارسال پیام گروهی در تلگرام هستید، تلگرام از پیامرسان های پرطرفداریست که قابلیت های زیادی داره که بصورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

اگر شما قصد، تبلیغات در تلگرام برای کسب و کار خود را دارید و یا می خواهید ممبر های گروه و یا کانال خود را افزایش دهید ما به شما قابلیت ارسال پیام گروهی تلگرام را پیشنهاد میکنیم.

ارسال پیام گروهی در تلگرام به دو روش امکان پذیر است:

  • ارسال پیام گروهی در تلگرام با Broadcast
  • ارسال پیام گروهی تلگرام در pv

ارسال پیام گروهی در تلگرام با Broadcast

 

  1. منو را باز کنید و گزینه New Broadcast List را انتخاب کنید.
  2. افرادی که میخواهید را انتخاب کنید.
  3. صفحه ای ایجاد میشود، نامی برای آن لیست انتخاب کنید.
  4. حالا متن پیام مورد نظرتان را بنویسید و ارسال کنید.

ارسال پیام گروهی تلگرام در pv

برای ارسال پیام گروهی در تلگرام باید به یک نکته مهم توجه کنید. تلگرام مخاطبینی که قصد دارید برای آنها پیام ارسال کنید را به دو دسته تقسیم میکند:

ارسال پیام گروهی تلگرام در pv 

 

برای ارسال پیام گروهی در تلگرام باید به یک نکته مهم توجه کنید. تلگرام مخاطبینی که قصد دارید برای آنها پیام ارسال کنید را به دو دسته تقسیم میکند:

ارسال پیام گروهی در تلگرام به مخاطبین آشنا

 

اگر قصد دارید به مخاطبین آشنا پیام گروهی ارسال کنید، محدودیتی شامل حال شما نمی باشد و میتوانید به تمام مخاطبین خود پیام ارسال کنید.

ارسال پیام گروهی در تلگرام به مخاطبین غریبه

 

برای ارسال پیام به مخاطبین غریبه، تلگرام روزانه به شما تا سقف 50 عدد پیام اجازه ارسال میدهد. این تعداد، عدد کمی برای یک تبلیغات میباشد. اگر بخواهید تعداد ارسال خود را در هر روز افزایش دهید باید از خطوط بیشتری استفاده کنید.

ارسال گروهی پیام در تلگرام ساده نیست. مدیریت ارسال گروهی با استفاده از تعداد زیادی تلگرام کاری سخت و زمان بر است. برای اینکه بتوانید قوانین تلگرام را دور بزنید باید از ابزار مناسب برای ارسال گروهی پیام در تلگرام استفاده کنید.

ابزار مناسب ارسال پیام گروهی در تلگرام

 

نرم افزار ارسال پیام گروهی در تلگرام، ابزاری مناسب برای ارسال گروهی پیام خصوصی در تلگرام است. این ابزار می تواند به تعداد زیادی اکانت تلگرام وصل شود و پیامی را به نوبت با هر اکانت ارسال کند. از آنجا که این نرم افزارها به صورت خودکار، خطوط را عوض می کنند نیاز به دخالت کاربر ندارند و می توانند گروهی از پیام ها را به صورت اتوماتیک و بدون دخالت انسانی در سریع ترین زمان ممکن به افراد بفرستند.

یکی از خصوصیات ویژه ای که در برخی از این نرم افزارها وجود دارد و ممکن است بسیار به کارتان بیاید استخراج آی دی تلگرام اعضای گروه های تلگرامی است. با استفاده از این امکان شما می توانید گروه های تلگرامی مرتبط به زمینه کاری خود را بیابید و سپس آی دی اعضای این گروه ها را در چشم به هم زدنی استخراج کنید و این افراد را مخاطب تبلیغ خود قرار دهید. از آنجا که این افراد در گروه های نزدیک به زمینه کاری شما عضو هستند با احتمال زیادی، از مشاهده پیام شما استقبال خواهند کرد و شرایط، خدمات، محصولات و … را با دقت زیادی مورد بررسی خواهند داد.

ربات ارسال پیام گروهی در تلگرام برای چه کسانی مناسب است؟

 

  • اگر لیستی از شماره های متناسب با کسب و کار خود دارید و میخواهید پیشنهاد ویژه ای ارسال کنید
  • اگر خط پشتیبانی تلگرام دارید یا شماره مشتریان خود را دارید و می خواهید موضوع جدیدی را به اطلاع شان برسانید
  • اگر می خواهید برای تک تک اعضای یک گروه خاص که در آن عضو هستید پیام ارسال کنید

خرید ربات ارسال پیام گروهی در تلگرام

 

برای خرید ربات ارسال پیام گروهی در تلگرام با مجموعه نور وب تماس بگیرید تا به شما در خرید ربات ارسال پیام گروهی در تلگرام کمک کنند.

سوالات متداول ارسال پیام گروهی در تلگرام

 

آیا با شماره مجازی ام میتوان ارسال داشته باشیم؟

 

بله – بعد از تهیه ربات ارسال پیام گروهی در تلگرام، شما باید تعدادی خطوط به ربات معرفی کنید تا با آن شروع به ارسال کنید. میتوانید در معرفی خطوط به ربات از خطوط مجازی استفاده کنید.

بعد از خرید ربات ارسال پیام گروهی تلگرام بانک شماره از کجا پیدا کنم؟

 

نیاز به نگرانی نیست، ما خدماتی جهت تهیه بانک شماره برای شما همراهان همیشگی مجموعه نور وب آماده کردیم که میتوانید بانک شماره مورد نظر خود را از ما دریافت کنید.

آیا شما هم خدمات ارسال گروهی در تلگرام را دارید؟

 

بله، میتوانید به جای تهیه ربات ارسال پیام گروهی به درخواست سفارش ارسال پیام گروهی خود را به ما بدهید. در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد

شرایط و فرایند ثبت سفارش ارسال پیام گروهی در تلگرام

 

فرایند شرایط اولیه سفارش ارسال پیام گروهی در تلگرام :

 

حداقل سفارش در همه زمینه ها، چند هزار عدد بوده و تنها در صورتیکه برای اولین بار بخواهید بمنظور تست تعداد کمتری سفارش دهید قابل پذیرش خواهد بود.

فرایند هماهنگی برای پیام ارسالی ارسال پیام گروهی در تلگرام :

اغلب اوقات لینک ها از متن پیام تان به Instant View منتقل خواهند شد. لذا لازم است قبل از سفارش پیام مورد نظرتان را با ما هماهنگ کنید.

فرایند هماهنگی برای زمان ارسال ارسال پیام گروهی در تلگرام :

 

از آنجاییکه ظرفیت ارسال های روزانه ما محدود است؛ پس از تایید پیام، زمان حدودی شروع کار تان را با ما هماهنگ کنید.

فرایند انجام سفارش توسط ما ارسال پیام گروهی در تلگرام :

ما در زمان هماهنگ شده، خدمات درخواستی شما را انجام داده و چند روز بعد از آن (درصورتیکه درخواست کرده باشید) گزارش کار را در قالب یک فایل اکسل برایتان ارسال خواهیم کرد.