ارسال پیام انبوه در تلگرام

سفارش ارسال پیام + ربات ارسال پیام انبوه در تلگرام

 استفاده گسترده از تلگرام در میان افراد، این پیام‌رسان را تبدیل به بستری مناسب برای تبلیغات با کمترین هزینه و بالاترین سرعت کرده است. اگر برای گسترش کسب و کار خود به فکر افتاده اید برای ارسال انبوه پیام در تلگرام بهره ببرید در این مقاله با ما همراه باشید.

ارسال پیام انبوه تلگرام محدودیت هایی دارد اما ما روش هایی را برای شما آماده کرده ایم تا شما همراهان همیشگی مجموعه نور وب بتوانید در تلگرام بصورت انبوه پیام ارسال کنید

شما میتوانید روزانه در تلگرام با هر شماره 50 پیام ارسال کنید ولی شما میتوانید با افزایش تعداد اکانت های تلگرامی خود تعداد پیام های ارسالی خود را در روز افزایش دهید.

ارسال پیام انبوه در تلگرام بصورت دستی بسیار کار دشوار و طاغت فرسایی میباشد اما ما دو امکان را برای شما فراهم کرده ایم که میتوانید ربات ارسال پیام انبوه در تلگرام را از ما تهیه کنید و هم میتوانید با سفارش ارسال انبوه به ما این کار را به تیم ما بسپارید.

 

ما علاوه بر خدمات ارسال پیام انبوه در تلگرام، خدمات ارسال پیام انبوه در واتساپ و ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام نیز داریم جهت مشاوره بیشتر با شماره 09013146293 تماس بگیرید یا در واتساپ با ما در ارتباط باشید

کاربرد ارسال پیام انبوه در تلگرام

افراد همیشه پیام هایی را که در چت خصوصی(PV) خود دریافت می کنند باز کرده، می خوانند و بهشان توجه نشان می دهند. ارسال پیام از طریق ارسال پیام خصوصی از بهترین روش های بازاریابی در این پلتفرم است، زیرا برخلاف انتشار پست در گروه ها و کانال های تلگرامی، پیام شما در بین تعداد بیشماری پست دیگر مورد بی توجهی قرار نخواهد گرفت و اکثرا پیام شمارا تا انتها میخوانند.

تلگرام در زمینه ارسال پیام انبوه محدودیت هایی اعمال کرده است، یعنی تلگرام به هر اکانت اجازه نمیدهد در روز به بیش از 50 نفر غریبه پیام ارسال کنید. در اینصورت اگر بخواهید تعداد بیشتری پیام روزانه ارسال کنید باید از چندین اکانت تلگرام استفاده کنید.

همچنین باید بدانید که مخاطبین هدف شما این امکان را دارند تا پس از دریافت پیام شما درخواست ایجاد مزاحمت از سوی شما را به تلگرام ارسال کنند؛ این گزارش باعث می شود تلگرام نسبت به متن پیام شما و فعالیت های حساب کاربری شما حساس شود. در نتیجه حواستان باید جمع باشد که پیام انبوه خود را برای چه کسی ارسال میکنید. در واقع باید همه تلاشتان را بکنید تا کاربران علاقمند به حوزه کاری خود را پیدا کنید و مخاطب تبلیغات خود قرار دهید. یافتن مخاطب هدف مناسب برای تبلیغات، برای ارسال انبوه در تلگرام، یک اولویت است. زیرا مخاطبی که به زمینه کاری شما، محصولات و خدماتتان علاقمند باشد پیام شما را ریپورت نمی کند، بلکه از دیدن آن استقبال نیز میکند.

در ادامه خدماتی به شما معرفی خواهیم کرد که به وسیله آن می توانید از همه محدودیت های اعمالی تلگرام بر سر راه ارسال انبوه در تلگرام به صورت کاملا قانونی گذر می کنید و کل پروسه تبلیغات خود را تماما خودکار پیش ببرید.

قواعد ارسال انبوه پیام در تلگرام

در ارسال انبوه پیام در تلگرام، یک نکته مهم در رابطه با تعداد ارسال روزانه وجود دارد که باید به آن توجه داشته باشید:

در این زمینه، تلگرام افرادی که میخواهید به آنها پیام ارسال کنید را به دو دسته تقسیم میکند:

افراد جدید (ناشناس)

برای اشخاص جدید (منظور کاربرانی که شماره شما را سیو نـدارند و تا کنون هیچ ارتباطی با شما نـداشته اند) تلگرام اجازه نمی دهد، با هر خط در هر روز به بیشتر از 50 نفر، پیام خصوصی ارسال کنید، بدیهی است که این تعداد، رقم بسیار پایینی برای یک تبلیغات مؤثر میباشد، لذا در سایت های جانبی مانند “ارزان سل ، نامبرلند” امکان سفارش خطوط مجازی ارزان قیمت را فراهم کرده اند تا شما بتوانید با هزینه ای ناچیز، از طریق خرید و استفاده از خطوط مجازی، تعداد ارسال های روزانه خود را افزایش دهید. به نحوی با این روش محدودیت ها را دور بزنید و به تعداد دلخواه ارسال داشته باشید.

افراد آشنا

اگر بخواهید به افراد آشنا (منظور کاربرانی که قبلا به شما حداقل یک پیام به شما ارسال کرده اند) پیام ارسال کنید، هیچ محدودیتی شامل حال شما نخواهد بود، و با سرعت مطلوبی در طول یک روز، میتوانید به تمام مخاطبین خود پیام ارسال کنید.

ربات ارسال پیام انبوه در تلگرام

ربات ارسال پیام انبوه تلگرام 

ما ابزاری برای ارسال پیام انبوه در تلگرام برای شما آماده کردیم که بهترین ابزار مناسب برای ارسال تعداد زیادی از کاربران در تلگرام است. ربات ما میتواند پیام های شما را به صورت پیام خصوصی (PV) برای افراد ارسال کند که یکی از بهترین و موثر ترین روش های تبلیغاتی است. برای دریافت مشاوره میتونید با پشتیبانی نور وب تماس بگیرید.

ربات ارسال پیام انبوه تلگرام مناسب چه کسانی است؟

 • اگر لیستی از شماره های دستچین شده متناسب با کار خود دارید و قصد دارید پیشنهاد ویژه ای را برایشان ارسال نمایید
 • اگر شماره مشتریان خود را دارید و می خواهید موضوع جدیدی را به اطلاع شان برسانید
 • اگر می خواهید برای تک تک اعضای یک گروه خاص که در آن عضو هستید پیام خصوصی ارسال کنید
 • اگر خط پشتیبانی تلگرام دارید و می خواهید بدون محدودیت به کسانی که به شما پیام داده اند پیام خصوصی ارسال نمایید

ویژگی ها و قابلیت های پکیج ارسال پیام انبوه در تلگرام

مهمترین قابلیت های پکیج:

 1. ربات ارسال پیام به شماره ها
  به همراه عکس، ویدئو، لینک سایت، لینک کانال و …
 2. ربات ارسال پیام به آی دی ها
  به همراه عکس، ویدئو، لینک سایت، لینک کانال و …
 3. ربات استخراج اطلاعات اعضای گروه ها (اسم، آی دی و…)
 4. ربات اد کردن اعضا (آی دی) به گروه شما
 5. ربات ارسال پیام متوالی در داخل گروه‌ها

ویژگی‌های خاص پکیج:

 1. امکان استفاده از خطوط مجازی و واقعی
 2. امکان تعویض خطوط به صورت خودکار
 3. رد کردن خودکار شماره هایی که تلگرام ندارند
 4. امکان استفاده از خطوط دارای پسورد دو مرحله ای
 5. دارای ترفندهای بلاک و ریپورت نشدن
 6. ارائه گزارش کارهای انجام شده

جهت خرید و مشاوره ربات پیام انبوه در تلگرام یا سفارش ارسال انبوه لطفا با شماره 09013146293 یا با واتساپ و تلگرام این شماره تماس بگیرید.

ویژگی ارسال پیام انبوه در تلگرام

قیمت ارسال انبوه پیام در تلگرام

تعداد: 1,000 

قیمت:50,000

 

ارسال پیام انبوه در تلگرام

قیمت هر ارسال 500 تومان

تعداد: 5,000

قیمت:2,250,000

 

ارسال پیام انبوه در تلگرام

قیمت هر ارسال 450 تومان

تعداد:10,000

قیمت:4,200,000

 

ارسال انبوه تلگرام

قیمت هر ارسال 420 تومان

شرایط و فرایند ثبت سفارش ارسال انبوه پیام در تلگرام

فرایند شرایط اولیه سفارش :

حداقل سفارش در همه زمینه ها، چند هزار عدد بوده و تنها در صورتیکه برای اولین بار بخواهید بمنظور تست تعداد کمتری سفارش دهید قابل پذیرش خواهد بود.

فرایند هماهنگی برای پیام ارسالی :

اغلب اوقات لینک ها از متن پیام تان به Instant View منتقل خواهند شد. لذا لازم است قبل از سفارش پیام مورد نظرتان را با ما هماهنگ کنید.

فرایند هماهنگی برای زمان ارسال :

از آنجاییکه ظرفیت ارسال های روزانه ما محدود است؛ پس از تایید پیام، زمان حدودی شروع کار تان را با ما هماهنگ کنید.

فرایند انجام سفارش توسط ما :

ما در زمان هماهنگ شده، خدمات درخواستی شما را انجام داده و چند روز بعد از آن (درصورتیکه درخواست کرده باشید) گزارش کار را در قالب یک فایل اکسل برایتان ارسال خواهیم کرد.

ویژگی ارسال پیام انبوه تلگرام توسط ما​

 • ارسال پیام خصوصی به بانک شماره
 • ارسال پیام خصوصی به بانک آی دی
 • استخراج آی دی اعضاء گروه ها
 • اد به گروه (فقط آی دی ایرانی)
 • ارائه گزارش از ارسال ها
 • سفارش بیشتر تخفیف بیشتر
 • بازگشت وجه به ازاء هر ارسال ناموفق
ویژگی ارسال پیام انبوه در تلگرام

جهت خرید و مشاوره ربات پیام انبوه در تلگرام یا سفارش ارسال انبوه لطفا با شماره 09013146293 یا با واتساپ و تلگرام این شماره تماس بگیرید.