شناسایی فالور فیک در اینستاگرام

حذف فالوور های فیک به افزایش نرخ تعامل پیج شما کمک میکند و کمک میکند پست های شما بیشتر در اکسپلور نمایش داده شود. اگر حس میکند در بین فالوور های خودتان فالوور های فیک دارید با ما همراه باشید تا شما را از شر آنها خلاص کنیم.

فالوور فیک یا غیر واقعی چیست؟

 

فالوور فیک به کاربران غیر واقعی، جعلی میگوند که وجود واقعی ندارد. این صفحات با استفاده از اسامی غیر واقعی ایجاد شده است. فالوور های فیک فعالیتی در اینستاگرام انجام نمیدهند، تعاملی با پیج شما ندارند، یعنی پست های شما را لایک نمیکنند و کامنت نمیگذارند، پست های مارو ذخیره نمیکنند و به اشتراک نمیگذارند.

روش های تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

 

معمولا فالوور های فیک ویژگی هایی دارند که با بررسی آن ویژگی ها میتوانید تشخیص دهید که فالوور های شما فیک هستند یا واقعی؟

نام کاربری فالوور های فیک

 

نام کاربری اولین چیزیست که شما از یک کاربر میبینید. نام کاربری های عجیب، نامرتبط، ناخوانا، بی معنی، پیچیده و … میتواند نشانه از یک فالوور فیک در صفحه شما باشد.

بررسی تعداد پست ها و نوع پست های فالوور های فیک

 

معمولا فالوور های فیک در صفحه خود پستی ندارند یا پست های بی معنی، نامرتبط با موضوع کاری صفحه دارند.

بررسی تصویر پروفایل فالوور های فیک

 

از فاکتور های مهمی که باید آن را بررسی کرد داشتن عکس پروفایل میباشد. البته نداشتن آن به معنی فیک بودن نیست یا هرکسی که عکس پروفایل دارد کاربر واقعی نیست ولی در اکثر مواقع کاربر فیک عکس پروفایل ندارد یا عکسی از شخص معروفی روی پروفایل خود دارد.

بررسی تعداد فالوور و فالووینگ

 

معمولا این کاربران یا فالوور ندارند یا فالوور های کمی دارند و تعداد فالووینگ آنها بالاست. ازین طریق نیز میتوانید آنها را بررسی کنید

آیا باید فالوورهای کم تعامل را حذف کنیم؟

 

پیشنهاد این است بله حتما آنهارا حذف کنید. زیرا در اینستاگرام نرخ تعامل برای کسب و کار ها بسیار مهم است و حذف فالوور های فیک نرخ تعامل پیج شما را بالا میبرد. شاید در ظاهر تعداد فالوور های تان کاهش یابد ولی شما کاربرانی در پیج خود دارید که به کسب و کار شما توجه میکنند و این از نظر اینستاگرام صفحه شما را یک صفحه خوب و مناسب تشخیص میدهد. پس اگر شما به رشد صفحه خود در اینستاگرام اهمیت می‌دهید و به دنبال دیده شدن بیشتر هستید، حذف فالوورهای فیک و کم تعامل میتواند کمک بسیار خوبی برای شما باشد.

حذف فالوور های فیک به روش دستی

 

پس از بررسی و شناسایی فالوور های فیک میتوانید با روش زیر دستی آنهارا حذف کنید.

البته این روش دستی در تعداد بالا کار سخت و طاغت فرسایی است و ما در ادامه نیز روش اتوماتیک آن را به شما معرفی خواهیم کرد.

به هر صورت برای حذف فالوور به روش دستی باید مراحل زیر را طی کنید:

مرحله اول

ابتدا وارد صفحه پروفایل خود در اینستاگرام شوید.

مرحله دوم

با لمس گزینه Followers وارد لیست فالوور های خود شوید. پس از شناسایی فالوور فیک، روی گزینه Remove در مقابل نام فالوور کلیک کنید

مرحله سوم

با تایید مجدد گزینه Remove، فالوور فیک را پاک کنید.

حذف فالوور فیک اینستاگرام از طریق اپلیکیشن و سایت

 

شما برای حذف فالوور های فیک میتوانید از اپلیکیشن و سایت هایی کمک بگیرید، که میتوانید با چند سرچ در گوگل آنهارا پیدا کنید. اما توجه داشته باشدی که هیچ نرم افزاری و سایتی به صورت خودکار فالوور فیک را شناسایی و حذف نمیکند و شما دستی باید اینکار را انجام دهید. اکثرا سایت ها و اپلیکشن ها یک آمارا تحلیل شده از صفحه شما میدهند و شما از طریق آن باید فالوور های فیک خودتان را شناسایی کنید.

البته شما میتوانید پس از تهیه لیست فالوور های فیک تان از نرم افزار Chief Follow استفاده کنید. این نرم افزار به شما این امکان را میدهد تا بجای حذف هر یک از فالوور های فیک ، 50 تا را یکجا حذف کنید.

 پس از تهیه لیست فالوور های فیک صفحه اینستاگرامتان، می‌توانید از اپلیکیشن Chief Follow استفاده کنید. این اپلیکیشن به شما این امکان را می‌دهد تا به جای حذف تک به تک فالوور های فیک، 50 فالوور فیک را یکجا حذف کنید.

نکته مهم: دقت کنید که بعضی نرم افزار هاو سایت ها وجود دارند که برای حذف فالوور فیک از حساب اینستاگرام شما درخواست نام کاربری و پسورد حسابتان را می‌کنند. در چنین مواردی نباید به این سایت‌ها و اپلیکیشن ‌ها اعتماد کنید و نام کاربری و رمز عبورتان را در اختیارشان قرار دهید.

تشخیص و حذف فالوور های فیک با استفاده از ربات

 

روش های که بالا گفتیم برای حذف فالوور فیک کاربردی میباشند اما ما با تجربه ای که در این زمنیه داریم

پیشنهاد ما این است که اگر تعداد فالوور های فیکتان زیاد میباشد برای حذف آنها از ربات اینستاگرام استفاده کنید. با استفاده از ربات، حذف فالوور فیک بسیار ساده ‌تر و باصرفه ‌تر انجام می شود و دیگر نیازی نیست که خودتان شخصا وقت زیادی صرف این کار کنید.

تشخیص فالوور های فیک به کمک ربات

 

شما با استفاده از ربات اینستاگرام می توانید در 3 مرحله، فالوور های فیک خود را پیدا کنید.

مرحله اول

 

در مرحله اول باید لیست فالوور های خود را استخراج کنید. برای اینکار میتوانید از خدمات استخراج فالوور ما یا از ربات جهت اینکار استفاده کنید.

مرحله دوم

 

بعد از استخراج، لیست فالوور های تان را به ربات بدهید تا به صورت خودکار در هر ساعت پروفایل 100 فالوور شما را بررسی کرده و نتایج حاصل از این بررسی را در قالب فایل اکسل به شما تحویل می دهد. در نتیجه این بررسی و با گزارشی که این ماکرو در قالب فایل اکسل در اختیار شما قرار خواهد داد، مشخص خواهد شد که آیا هر یک از فالوو های شما عکس پروفایل دارند یا خیر، چه تعداد پست، فالوور و فالویینگ دارند، صفحه شان عمومی است یا خصوصی و اطلاعات موجود در بایوی پیجشان چیست.

 مرحله سوم

 

پس از بدست آوردن لیست فالوور های فیک، میتوانید با بصورت دستی آنهارا از لیست خود حذف کنید یا

با استفاده از ربات اینستاگرام به حذف فالوور های فیک نیز اقدام کنید.

حذف فالوور های فیک توسط سایت نور وب

 

ما نیز میتوانید بجای شما مراحل حذف فالوور های فیک را انجام دهیم و شما را از این کار خسته کننده و وقت گیر دور نگهداریم. برای بررسی و مشاوره خدمات حذف فالوور فیک میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

خلاصه

 

در ابتدای صفحه ذکر کردیم که فالوور های فیک مانعی برای رشد صفحه شما هستند و حذف آنها به رشد نرخ تعامل و بهبود صفحه شما کمک خواهد کرد. در ادامه بررسی کردیم که چرا حذف فالوور فیک به صورت دستی (اگر تعدادشان زیاد باشد) کاری طاقت فرسا و تقریبا ناممکن است در نهایت به این نتیجه رسیدیم که بهترین راه برای خلاص شده از شر فالوور های فیک استفاده از ابزار های خودکاری است که واقعا توان انجام حذف فالوور فیک را داشته باشند. همچنین اگر هزینه ابزار بالاست و یا وقت کافی برای انجام این کار را ندارید مجموعه نور وب نیز میتوانید این کار را برای شما انجام دهد.