خدمات اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام که در گذشته با هدف ایجاد محیطی برای سرگرمی ایجاد شده بود امروزه به یک محیطی بزرگ برای کسب و کار تبدیل شده است. اینستاگرام در حال حاضر یکی از پرمخاطی ترین شبکه های اجتماعی دنیا محسوب میشود که حدود 1.5 میلیارد کاربر دارد. اینستاگرام در ایران به عنوان پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی نیز میباشد که بر اساس آخرین آمار حضور کاربران ایرانی در اینستاگرام 40 میلیون نفر گذشت.این روزها اینستاگرام بزرگترین رسانه برای نشان دادن محصولات و تبلیغات است. اینستاگرام (Instagram) شبکه‌ای اجتماعی بر پایۀ ارسال عکس و ویدئوست؛ براساس آخرین اعلام اینستاگرام، در حال حاضر ماهانه بیش از ۸۰۰میلیون کاربر فعال، در اینستاگرام مشغول فعالیت هستند. یعنی تقریبا از هر دو ایرانی یک نفر از آنها اینستاگرام دارد.
اینستاگرام که ابتدا بر پایه اشتراک تصویر و ویدئو بود امروزه محلی های آن بسیار متنوع شده است. بسیاری از افراد هنوز با قابلیت های متنوع این شبکه اجتماعی آشنا نشده اند. در صورتی که می توان با این قابلیت ها یک منبع درآمد به دست آورد.

کاربران می توانند پست های اشتراک گذاشته شده را بپسندند و برای آنها نظر بگذارند. در شبکه اجتماعی اینستاگرام هر چه پست ها Like و نظر بیشتری داشته باشند محبوبیت بیشتری خواهند داشت.

هر کاربر با یک آدرس ایمیل و شماره همراه می تواند یک حساب کاربری یا پیج در اینستاگرام داشته باشد. page ها شخصیprivate یا عمومی public و یا کاری business هستند که کاربران در انتخاب هر یک از آنها مختار هستند.

امروزه کسب و کار های اینستاگرامی بازار خوبی به دست آورده اند. این دسته از کسب و کار ها ترجیح دادند بجای پرداخت هزینه های اجاره مغازه، مالیات، حقوق کارمندان و … در منزل، خود کار خود را آنلاین راه اندازی کنند.

البته بسیاری از مغازه ها و فروشگاه های در سطح شهر نیز به صورت آنلاین فعالیت می کنند.
اگر در اینستاگرام فعالیت داشته باشد به احتمال زیاد چند صفحه فروشگاهی را دنبال می کنید. کسب و کار ها به راحتی و حتی به صورت رایگان می توانند در این شبکه اجتماعی به تبلیغات و بازاریابی بپردازند.
اگه صاحب کسب و کاری هستید پیشنهاد میکنیم همین الان کسب و کار مجازی خودتون رو راه اندازی کنید
مجموعه نور وب برای شما خدماتی مانند (ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام، شناسایی فالور فیک در اینستاگرام و …) را ایجاد کرده که میتوانید بخشی از کار های خودتان یا کار هایی که باعث پیشرفت کسب و کار شما میشود رو میتونید به ما بسپارید
یکی از اهداف ما در نور وب، رضایت کامل مشتری ها از انجام کارهایشان توسط تیم ما است. نگرانی شما نگرانی ما هم هست. پس با کمک هم یکی از روش های بازاریابی را برای کسب و کارتان ایجاد کنیم.