بانک شماره موبایل

در این مقاله قصد داریم درباره بانک شماره موبایل صحبت کنیم. اکثر کاربرانی که قصد تبلیغات انبوه دارند، به یک بانک شماره ای مرتبط با کسب و کارشان نیاز دارند. در واقع برای یک تبلیغات هدفمند نیازمندیم تا برای کاربرانی تبلیغات مان را ارسال کنیم که مرتبط با کسب و کار ما هستند یا حدس میزنیم آنها ممکن است از ما خرید کنند.

در ادامه از مزایای این ویژگی فوق‌العاده و خدماتی که ارائه می‌دهیم بیشتر خواهیم گفت.

بانک شماره موبایل چیست؟

بانک شماره موبایل یک لیست حاوی شماره و اطلاعات کاربران فعال هر حوزه، که تفکیک شغل یا شهر یا استان و … افراد باشد را بانک شماره موبایل می گویند. بانک های شماره موبایل کاربرد ها و تفکیک دسته بندی های گوناگونی دارند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

مزایای بانک شماره موبایل

 

بانک شماره مزایای مختلفی دارد که در ادامه باهم بررسی میکنیم:

ارسال پیام انبوه در تلگرام

 

اگر بانک شماره ای دارید که آنها تلگرام دارند، میتوانید با استفاده از خدمات ما یا استفاده از ربات ارسال پیام انبوه در تلگرام برای آنها پیام تبلیغاتی ارسال کنید و درباره کسب و کار خود به آنها توضیح دهید.

ارسال پیام انبوه در واتساپ

 

اگر بانک شماره مرتبط با کسب و کارتان دارید میتوانید با استفاده از خدمات ما و ربات ارسال پیام انبوه واتساپ برای آنها تبلیغات ارسال کنید.

ایجاد گروه های تبلیغاتی در تلگرام یا واتساپ

 

میتوانید با لیست شماره های مشتری احتمالی تان گروه های تبلیغاتی و معرفی خدمات راه اندازی کنید و خدمات خود را معرفی کنید.

ارسال پیامک انبوه

 

شما با داشتن بانک شماره تلفن با استفاده از سایت های خدمات ارسال پیامک، میتوانید ارسال داشته باشید. هرچند که دیگر کسی به تبلیغات پیامکی اهمیتی نمیدهد و خیلی ها آن را حذف میکنند ولی اگر تبلیغاتی را برای شخصی مرتبط ارسال کنید ممکن است آن را ببیند و به آن توجه کند.

بازاریابی تلفنی

 

میتوانید به هریک از شماره ها تماس بگیرید و خدمات تان را برای شان شرح دهید. این روش هم امروزه نتیجه مطلوبی نمیدهد.

 

روش های تهیه بانک شماره تلفن

 

برای دریافت بانک شماره تلفن به چند طریق ممکن است که در ادامه باهم بررسی میکنم.

خرید بانک شماره تلفن آماده

 

شما میتوانید از سایت نور وب از انواع بانک های شماره تلفنی که در اختیار دارد خرید کنید. این بانک شماره از اصناف، مراجع دولتی و سایت های ثبت آگهی مانند دیوار و شیپور تهیه شده.

سفارش استخراج شماره از سایت های ثبت آگهی

 

سایت نور وب امکانی را برای شما فراهم کرده که میتوانید از سایت های دیوار و شیپور در دسته بندی مورد نظر خودتان ، به تفکیک شهر و … درخواست بدهید برای شما استخراج کند.

دسته بندی بانک شماره موبایل تفکیک شده

 

دسته بندی بانک شماره موبایل‌ به روش های گوناگونی انجام می‌شود. ما در آژانس بازاریابی نور وب بانک شماره موبایل‌ را به دسته‌‌های مختلف تقسیم می‌کنیم که اصلی‌ترین روش‌های طبقه بندی لیست شماره موبایل به صورت زیر است:

  • به تفکیک شهر و استان
  • به تفکیک مشاغل و اصناف
  • به تفکیک اپراتور (ایرانسل و همراه اول)

بانک شماره شما از چه منابعی تهیه میشوند؟

 

آزانس بازار یابی نور وب شماره ها را از سایت های به روز آگهی و از گروه های واتساپی استخراج میکند. یکی از فعال ترین و به روز ترین این سایت های آگهی، سایت دیوار است و ما میتوانیم شماره های این سایت را متناسب با دسته بندی، شهر یا استانی که شما سفارش میدهید استخراج کنیم. البته ما توانایی استخراج شما از هر سایتی که شماره ها در آن قابل رویت باشند را داریم اگر سفارش خاصی دارید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

بانک شماره موبایل رایگان

 

ما بجز بانک شماره های پولی که داخل سایت، نمونه های رایگان نیز در سایت برای شما قرار دادیم. که میتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای آنها را از سایت دانلود کنید. شمامیتوانید برای دریافت این بانک شماره های رایگان و برای توضیحات بیشتر میتوانید با مشاورین مجموعه نور وب ارتباط برقرار کنید و اطلاعات تکمیلی درباره بانک شماره را دریافت کنید.

در این مقاله شما را با بانک شماره آشنا کردیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. ممنون که تا اینجا ما را همراهی کردید، با نظرات تان از ما حمایت کنید.

معرفی خدمات نور وب

seo

سئو و بهینه سازی سایت

متخصصین نوروب به شما کمک می کنند که در نتایج موتورهای جستجو دیده شوید و بازدید کننده‌های بیشتری را جذب سایت و محصولات خود نمایید.

web

طراحی سایت

برنامه نویسان نوروب آمادگی توسعه و طراحی انواع وبسایت را دارند. هدف ما ایجاد سایت، مطابق با اصول سئو و با طراحی زیبا می‌باشد.

content

بازاریابی محتوایی

تیم تولید محتوای ما استراتژی خلاقانه‌ای برای محتوای کسب و کار شما تدوین می کنند که در نهایت با تاکتیک‌های سئو منجر به تولید سرنخ فروش بیشتر می شود.